Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace jó telefon?...

Fekete Baldvin kérdése:

Samsung Galaxy Ace jó telefon? Gyors?

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 21:26
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Nem.

Elavult, és már akkor is rossz volt. Hasonló áron kapsz Xperia Minit, 4× jobb telefon.

2011. dec. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Elavult, túlárazott.
2011. dec. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
47%

Csak nézek a két hozzászólón. Annyira nem érdemes ilyet kérdezni, mert ha nem ilyen telefonja van a hozzászólónak, már blamálja is. Na most akkor én mondjam, hogy az ismerősömnek Xpéria X10 minije van, és szidja mint a bokrot, naponta háromszor lefagy, nem megy fel a market-re, és engem minden ismerősöm óvott az Xoeria sorozattól. Azóta volt alkalmam X10-et látni, az is fagyott, rátettem neki az IGO-t, ujraindult tőle elsőször. Nekem ACE van, minden megy rajta flottul, nem fagyott le egyszer sem, szép a kijelzője, amire használom nagyon jó. Hogy túlárazott? Most 36 ezer előfizetésre a t-mobilnál. Vegyél ennyiért más tipust ami ennyit tud. Egyébként meg ne felsőkategóriával hasonlítsuk, ez a közép kategória felső része. De ha jót akarsz , vegyél Motorola Defy + -t, az is olcsó most a t-mobilnál. Tehát mindég az dönt mire kell, én az ACE-ben nem csalódtam, egy baja van, nagyon eszi az akut, de ez midnen Androidos okostelefon problémája.

Na, most engem meg az SE fanok fognak megkövezni, ebből látszik hogy itt nem kapsz objektív választ.

2011. dec. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

@22:11

Unokatesómnak Ace van, az övét próbáltam először, a Blade után nagyon gyenge volt.

Viszont most a főnökömnek is ez van, és naponta többször hozza hozzám, hogy szar, csináljak vele valamit. Nagyon nulla az a telefon.

Az X10 Mini és az X10 se jó.

És igen, túlárazott, féláron kapsz One Touch-t, papíron ugyanaz, valójában jobb.

2011. dec. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Ha pedig valakinek ilyen telefonja van, szokáshoz hűen dícséri, mi mást tehetne. Középkategória felső része? Nem! Középkategória alsó része, harmatgyenge kijelzőve, ARMv6-os procival és dísznek belerakott videóval. És méghogy nincs túlárazva. Tessék egy kicsit jobban utánaolvasni és mélyebben belemerülni az ilyen elektronikai jellegű dolgokba.
2011. dec. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy az embereknek ma már minden telefon túlárazott: az iPhone, sgs2 stb stb....Pedig rá kéne jönni, hogy ma már ennyibe kerül egy telefon, ez van, felkell nőni.....
2011. dec. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

"ismerősömnek Xpéria X10 minije van, és

szidja mint a bokrot"


De itt nem az x10 mini-ről volt szó, hanem az új xperia mini-ről...

2011. dec. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

@8:56

Igen, túlárazott. Több tízezerrel olcsóbb a Sensation, és összességében jobb mindkettőnél.

Aki szerint meg az Ace nem túlárazott, az menjen orvoshoz. :D

2011. dec. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
54%
Ha van egy ilyen kérdés, kötelességének érzi mindenki , hogy szidja. A kijelzője tökéletes, egyszer sem akadt ki. Nekem is van egy ilyen anti tálentum főnököm, ezeknek mindegy mit adsz, idegen tőlük az iylen technológia. AZ enyémnek Blacbery van, de ahhoz is hülye.
2011. dec. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 FAKESZmester ***** válasza:

nem értem miért szidja mindenki az ARMv6-os procit lehet hogy van jobb de ez is teljesen jó, futnak rajta a nagyobb Gameloft játékok több program egyszerre fagyás laggolás nélkül, nem szokott lefagyni semmi probléma nincs vele

én az enyémet 45K-ért vettem szal túlárazva sincs

2011. dec. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!