Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ilyen olcsó a telefon a...

Miért ilyen olcsó a telefon a djuice-nál? Valaki vásárolt már náluk, mióta különváltak a telenortól?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy telefont néztem a djuice ajánlatában, oké, hogy akció meg minden, de így is nagyon olcsó! A Vodafone-nál 30 körül van, a djuice-nál meg 12 ezer. Hogy lehet ez? Nem a gyári csomagolásban adják, vagy mi? Mást nem tudok elképzelni.

Ja és nem tudjátok, hogy hol találok djuice üzletet Budapesten? Mert bemennék megérdeklődni :)


2011. dec. 3. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy kártyás csomagot hasonlítasz össze előfizetésessel?

Amúgy telenort keress, az alá tartozik a djuice.

2011. dec. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem, nem kevertem össze, direkt megnéztem! Kártyás csomagban ilyen olcsó! És nem értem miért! Valamit tuti kihagynak a csomagból... Nem adnak rá garanciát vagy nem tudom...

Okés, akkor a telenornál megérdeklődöm, köszi!

2011. dec. 4. 10:37
 3/3 A kérdező kommentje:

Voltam bent megkérdezni, azt mondták, hogy a gyári csomagot adják és minden benne van, ami alapból is. Egyszerűen ilyen olcsó...

Akkor is fura :D

Ja és csak 26 éves korig lehetsz djuice-os

2011. dec. 4. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!