Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » MIO A701 DigiWalker (GPS...

MIO A701 DigiWalker (GPS Telefon) Szoftverproblémák?

Figyelt kérdés
Remélem, hogy jó a kategória, és remélem, hogy tudtok segíteni. Most jutottam hozzá egy MIO A701 típusú készülékhez. Elsősorban a GPS-ét szeretném kihasználni (navigációs szoftver/IGO/), de még ott tartok, hogy a készüléket kezelni sem tudom. Angol nyelvű Windows Mobile operációs rendszer van rajta. Elsősorban magyar operációs rendszer kellene rá (nem tudom, hogy erre van e lehetőség). Aztán ha ez megvan talán elboldogulok a cuccal. Az lenne a következő kérdésem, hogy IGO-t hogy tudok rá telepíteni? Mikori verziót érdemes? (egy frisset, fejlette talán nem birna a gép). Lehet hogy buták a kérdések. Nem értek az ilyesfajta masinákhoz, bár műszaki analfabéta nem vagyok. Szerintem felfogom amit irtok majd. :) Köszönöm szépen előre is a válaszokat! Nagyon fontos lenne megoldani ezt a problémát!
2011. dec. 4. 03:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ilyen készülékem volt amíg meg nem szabadítottak tőle. Nos ha csak navigációra akarod használni és minimális angoltudással rendelkezel akkor felesleges rá magyar nyelvű rom-ot tenni (szerintem). Elég ha veszel rá egy magyar nyelvű IGO MYWAY 2006-ot egy friss térképverzióval. Elvileg az IGO 2008 is fut rajta de fagyásokra lehet számítani vagy a beállításokat le kell venni minimumra. A telepítés menete egyszerű beteszed a szoftvert tartalmazó memóriakártyát a kütyüd megkérdezi, hogy kívánod-e telepíteni a programot követed a telepítés lépéseit pont mint egy számítógépen és kész. A használat során a neked legoptimálisabb útvonalbeállításokat megadod és mehettek!
2011. dec. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha esetleg nem boldogulnál próbálok még segíteni... 1. voltam.
2011. dec. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!