Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Vodafone 550 telefonban az...

A Vodafone 550 telefonban az opera mini vagy a facebook ingyenes?

Figyelt kérdés
feltöltőkártyás mobilról van szó
2011. dec. 4. 09:43
 1/2 A kérdező kommentje:
vagy ha pénzbe kerül akkor mennyi?
2011. dec. 11. 12:02
 2/2 anonim ***** válasza:

Az operát és a facebook azok programok,tehát ha letöltöd az ingyenes verzióját vagy ingyenes verzió van rajta akkor nem kerül pénzbe.Én még olyan telóval nem találkoztam ahol nem ingyenes lenne ez a két progi.

Amiért fizetned kell az az internet használat mert ugyebár ezen keresztül tudod használni a két progit vagy ha telón van wifi és jól beállítod hogy csak wifiről csatlakozzon és van wifi routered is otthon akkor úgy nem kerül pénzedbe .

Megnéztem most a telót szerintem csak az internet díj az ami pénzedbe kerülhet erről vodásboltban kéne érde3klődnőd,elnem hinnéd hogy mennyire ki vannak képezve némelyik eladó,vagy hívhatod a aszem 1270 es számot és ott valamelyik menüpont alatt ha ügyes vagy tudsz beszélni egy beszélő emberrel aki vágja a témát !

Nem lehet egy rossz telefon de azért még nézelődj,mert szerintem lesznek még piacon hasonló áron még telók.

2011. dec. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!