Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam?

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Sony Ericsson Neo vs LG Optimus 2x

14 éves srác vagyok kollégiumba megyek ezért szeretnék 3-4 évre egy jó telefont. Aki lebeszélne hogy drága annak előre szólok hogy céges lenne így mindkettőt 60 ezerért megtudnánk venni karácsonyra. Szerintetek melyik legyen az és egy kis indoklásra is kíváncsi lennék.


2011. dec. 4. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelműen a Neo. A mérethez viszonyított felbontásnak köszönhetően élesebb a képe, ráadásul LED háttérvilágítású (Bravia Engine) kijelző. A két készülék hardveresen nagyjából egyforma, talán egy picit komolyabb az LG. Ettől függetlenül én a Neo-t választanám, persze ez mind kizárólag az én személyes véleményem.
2011. dec. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyértelműen az LG Optimus 2x-et választanám.

Indoklás: A NEO nem túl strapabíró, az Optimus-sal ellentétben. Az Optimust médialejátszónak is tökéletesen használhatod a 4"-os kijelzőnek köszönhetően. A Neo hardware szempontjában jócskán elmarad a 2 magos lg-től.

Itt egy összehasolítás a két mobilról. [link]

2011. dec. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és várom a további válaszokat mert nagy dilemmába vagyok hogy melyik legyen az. És legkésőbb csütörtökig ki kell választanom hogy melyik legyen az.
2011. dec. 4. 20:33
 4/7 anonim ***** válasza:
A gond az, hogy az LG kezelőfelülete bizony lemaradt a többitől...
2011. dec. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
NEM MARADT LE!!!!! Az SE Neo elveszi azt a testreszabhatóságot, amit az android nyújt.
2011. dec. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Oké, beszéld csak rá az LG-t. Egy optimalizálatlan szar a rendszerük. Addig lesz jó, amíg nem fog egy normális Android rendszerrel ellátott kütyüt a kezébe...
2011. dec. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De addig jó :D
2011. dec. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!