Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy mini vagy...

Samsung Galaxy mini vagy Nokia c5-03?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 15:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
18%

szerintem Samsung Galaxy mini. Android a király!

szimbia nem sok mindenre jó pl. nincs benne olyan jó testreszabási lehetőségek és olyan funkciók amik az androidban vannak.

2011. dec. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
bocs rosszul írtam symbian
2011. dec. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

sztem is a samsung legyen, bár sok vele a macera. eddig 2 samsungom volt, mind a kettő érintőképernyős. és mind a kettőnél ugyan azok a gondok jelentkeztek: néha befagy, vagy magától kikapcsol, pixel hiba stb.

lehet h csak én voltam ennyire balf.sz, nemtom :)

2011. dec. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Tudor Vidor válasza:
59%
Samsung Galaxy mini. Android megéri.
2011. dec. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
44%
Az alapján, ami az első írt, nyilvánvaló, hogy azt az infót adja tovább, amit valahol a neten olvasott, holott gőze sincs miről beszél. Szimbia... jah, pont az! Lehet, hogy a C5-03 hardveresen gyengébb, de a Mini-vel sem mégy többre. A Nokia kijelzője szebb, a kamerája jobb, a videofelvétel alkalmas valami kevésre. Mindkettő totál alsó kategória, de én a Nokiára szavazok.
2011. dec. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
22%
A nokiák fosok! Ráadásul ezen mégcsak nemis egy újabb symbian van(Anna,Belle) hanem egy ósdi ezer éves szar lassú undorító ez a telefon ráadásul egy ezer éves érintéstechnológiát használ(rezisztív) nagyon nagyon szar pfejjjj hogy p...ába rakhattak bele rezisztív kijelzőt??????? komolyan mondom nem értem. ezel után mégis hogy vagy képes szerencsétlen kérdezőnek ezt a trágyakupacot ajánlani??
2011. dec. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
36%

Ne hallgass ,,halascsávó"- ra. Csak meg kell nézni hány % ban ír helyes válaszokat.

A nokiák tényleg jók.Jó kezelhetőségűek.Szép képek.Gyors internet.Sokáig is bírják.

Szerintem csak azért mond ilyeneket mert még életében nem fogott egy jó nokiát a kezében.

2011. dec. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Tudor Vidor válasza:

Egy kis teszt.


[link]

2011. dec. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
A tesztben annyit tévednek, hogy a minivel lehet 640x480-as felbontású 30 fps sebességű videót csinálni ha a marketről leszeded az Lgcamera nevű programot (ingyenes). Úgyhogy sajnos ebben is a nokia a szarabb, mert az csak 15 fps-t tud.
2011. dec. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
51%

Mind 2 szar ez nem vitás de ez a nokcsi szarabb az a baj veled h. nagy nokia fan vagy nem tudsz külömséget tenni nokia és nokia közt pl mitől csinálna jó képet ez a hulladék? belaraknak egy 5 megpixeles kamerát autofókusz és vaku nélkül

Kezelhetőség hát nem tudom szerintem minden telefont könnyen lehet "kezelni" nemis értem minek ezen filózni minden telefonnak van menüje ahol megtalál az ember mindent direkt nem is mondom h. az androidot is lehet olyan könnyen kezelni mint a symbiant mert szerintem ez hót mind1 mondjuk android minden programnak lehet külön kirakni widgeteket de gondolom ezt symbian on is.

No de nemértem miért nem olvastad el pl a mobilarenás tesztet a cd 03-ról ott pl leírják h. nemis valami kiemelkedő a kamera mondhtani szar és azt is írják h. a gyári böngésző is elég lassú szar + mégegyszer mondom ezt a telót nem új symbiannal adják hanem valami régi lassú fossal. De ami viszont nekem a legundorítóbb dolog az a REEZIISZTTÍÍV kijelző! 2011 et írunk ne áruljanak már ilyen telót ha lehet. Szóval szerintem elég világosan megmagyaráztam h. ez a nokia szar ilyent nem veszünk ja és ronda is bár a mini is de ez mellékes pl egy n8-ra vagy n9 re lehet mondani h. szép de ez inkább a földhözb..szom kategória.

2011. dec. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!