Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HELP! Akinek t-mobile-os...

Hooligirl98 kérdése:

HELP! Akinek t-mobile-os samsung galaxy ace-e van segítsen!?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy a t-mobile weboldalán azt írják hogy adnak hozzá memóriakártyát és hogy ez igaz-e??Csak mert más helyeken meg azt olvastam hogy nem adnak... És ha adnak akkor mekkorát??(hány gigásat esetleg)
2011. dec. 4. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem 2 gigásat adnak hozzá. De ha jót akarsz, ne vegyél ilyet.
2011. dec. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Miért??Neked olyan van és nem jött be??:OO Milyen hibái vannak??
2011. dec. 4. 15:43
 3/11 anonim ***** válasza:
A főnökömnek van, naponta többször hozza hozzám, hogy csináljak vele valamit, mert földhözvágja. Egy rakás szar az a telefon. Gyenge hardver, ronda kijelző, hulladék szoftver, cserébe kétszer annyit kérnek érte, mint amennyit érne.
2011. dec. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Értem.Köszönöm a választ figyelembe fogom venni telefon választásnál:))
2011. dec. 4. 15:57
 5/11 anonim válasza:

Nem értek egyet. Attól függ, hogy kinek kell a telefon és mire fogja használni. Ezek szerint mindenkinek SGS2-t kéne vennie, mert annak szép a kijelzője, erősebb a procija?

Nekünk van a családban Ace és nagyon meg van vele elégedve a tesóm. Pont annyit tud, amennyire neki szüksége van. Ha ez 49.990 Ft, az S2 meg 139.990 Ft, akkor szerintem nem kérnek el érte sokat.

(140ezerért nekem már énekelnie kellene a telefonnak...)

A kérdésre: sajnos nem tudom, hogy adtak-e neki.

2011. dec. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy szóval nem említettem az S2-t (mellesleg nekem nem is kéne). Az Ace jó telefon lehetne, ha 23 ezerbe kerülne. A One Touch 23-ba kerül, és ugyanannyit tud papíron, plusz a valóságban még jobb is... Na, az jó telefon. Hiába nem egy S2.
2011. dec. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

De ha 20.000 körül lenne akkor mennyi lenne egy Samsung Star típusú telefon? 10.000? És akkor egy sima gombos telefon? 1000 Ft?


Amúgy erről a One Touch-ról még nem is hallottam, így nem tudok róla vélemény mondani.

2011. dec. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]

(Bocs, most már drágult, mikor utoljára néztem, 23 volt kártyásan.)


Gombosat lehet kapni 6-8 ezer ftért, és a Star szintű telefonok se érnek többet a gombosoknál.

2011. dec. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Megnéztem. Tényleg annyit tud, mint az Ace. Így tényleg sokkal jobban megéri ezt venni.

(És az árakkal kapcsolatban: ehhez képest tényleg túl van árazva az Ace, de más telefonokhoz képest nem. Ennek ellenére nem lenne rossz, ha a One Touch árához képest lennének a Samsung, HTC, Iphone(!!!!!) árai is. Csak ugye itt a gyártót is fizeted.)

2011. dec. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na igen. Ez a HTC esetében még részben indokolt is, az alu házak és a Sense miatt, viszont a Samsung a semmiért árazza magát az egekbe (sokan meg megveszik). Lesz még itt jó telefon olcsón, a Huawei Honor, ha behozzák Magyarországra.
2011. dec. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!