Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Karácsonyra mobilt, de milyet...

Karácsonyra mobilt, de milyet ezek alapján? Aki ismerős mobil téren segítsen!

Figyelt kérdés
A barátnőm kérése csak annyi, hogy ingyen gps legyen rajta és wifi. És előfizetéses nem jó. Ennyi a lényeg. Melyik a legolcsóbb mobil ami ezeknek a feltételeknek megfelel?
2011. dec. 4. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Move by t-mobile-t ajánlom ( ha t-mobilos).Nekem az van.ingyenes GPS és WiFi és amellet egy csomó jó dolgot is tud :))


Androidos!!!

2011. dec. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sok olcsó GPS-es és WiFi-s mobil van, csak kb 1-2 hónap és tönkremennek.

Szerintem vegyél 35-40e Ft-ért valami olyan telót ami bírja is pl.: se x8, galaxy mini, zte blade.

2011. dec. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

teljesítmény/ár alapján (660mhz ami tuningolható, 512mb ram 512mb rom stb) ZTE Blade. némelyik felső kategóriás(60-70ezres) telefont is veri tudásban, pedig az ára 30ezer forint alatt van már.

Ez a telefon direkt az olcsóságra lett tervezve, de belülről a lehető legjobb. a háza is műanyag, viszont annyira jó anyagból van, hogy öröm fogdosni, erős, nem nyikorog nyöszörög stb.. a dobozon látszik hogy nem egy htc(annak vannak design dobozai, meg teli van minden cuccal..) ehhez csak egy töltő adatkábel, meg egy jó füles jár és ennyi.


Nem luxus, de mint leírtam nagyon jó hardweresen a teló. az árához képes meg aztán brutálisan jó :D

2011. dec. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

*a háza műanyag


(előző hozzászóló)

2011. dec. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!