Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiért érdemes eladni egy...

Mennyiért érdemes eladni egy Nokia 5230-as mobilt?

Figyelt kérdés

Keresgéltem és meglehetősen széles a skála. Neten 16000 Ft-tól olyan 22000 Ft-ért találkoztam vele. Viszont használt mobil boltban meg akár 25000 Ft-ot képesek lennének elkérni érte, viszont nyilván ha odavinném nem adnának érte 15-öt se:S A lényeg, hogy mennyi ár körül reális kitennem? Én most 18990-ért hírdetem. El fog kelni?..


És még egy kérdés: Én egy Samsung Monte S5620-at szeretnék. Az mennyivel drágább vagy olcsóbb reálisan? Szőrébe megérné elcserélni a Nokiára, már csak a Wifi miatt ugye? (Nekem az nagyon tetszik::D)


Véleményeket köszönöm.


2011. dec. 5. 09:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a Nokiám fekete és kártyafüggetlen és szó szerint karcmentes.
2011. dec. 5. 09:28
 2/4 anonim ***** válasza:
Tedd ki licitálós oldalra. Eladni annyiért "érdemes", amennyiért megveszik.
2011. dec. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a használt mobil bolt lényege,hogy árréssel dolgozik.Ami szar,régi kramancot potom olcsó pénzért,bagóért bevesz tőled,azt felcsinosítják és eladják 3x annyiért.
2011. dec. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

rajtam nem keresnek..elküldöm anyjába, ha ki akarja szúrni a szemem..


licitálós oldalakat nem szeretem, várni amíg töszmögnek, meg fizessek azért, hogy hírdetek..


Köszönöm a válaszokat!

Megpróbálom úgy elcserélni, hogy kb fizessenek rá nekem pár ezer Ft-ot..

2011. dec. 5. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!