Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy mini 1 nap alatt lemerül?

Galaxy mini 1 nap alatt lemerül?

Figyelt kérdés
Csütörtökön vettem egy galaxy minit és eléggé lefogyasztottam az aksiját aztán telljesen feltöltöttem tegnap délután! Reggel nyomom meg és nem kapcsolt be...nah mondom komoly eddig bírta. Aztán 4-ik probálkozásnál kiirja hogy alacsony a töltöttsége. Néztem nagyot mivel délután teljesen feltöltöttem. Ez normális? Lehet azért mert most lett előszőr feltöltve? Vagy vigyem be szervizbe?
2011. dec. 5. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyelőre ne, vegyél ki minden adatforgalmat, 3 GS-t, WiFi-t, A-GPS-t, GPS-t, BT-t, minden programot lőjjél ki, úgy próbáld...
2011. dec. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
huhh hát minden be van kapcsolva mert még nem értek hozzá, de délután találkozok barátnőmmel ö segít majd :) meg azt sem tudom hogy kell kikapcsolni a tmobil-os netet, meg amikor itthon vagyok hogy tudom eldönteni, hogy wifiről vagy t-mobilos netről vagyok fenn..:/
2011. dec. 5. 10:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha egy kis H betű vagy 3Gvan nyilacskákkal, akkor mobilnet.

Ha egy felfele egyre növekedő (antennahullámszerű) ikon, akkor WiFi...

Ha van WiFi, akkor mellőzi a mobilnetet a droid

2011. dec. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de jó köszi :))
2011. dec. 5. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!