Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok a Sony Ericsson...

Mit gondoltok a Sony Ericsson Xperia x8-ról?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi mit gondoltok erről a telefonról? Ha ilyen telefonotok van, akkor szeretitek-e? Érdemes lenne megvennem vagy válasszak másikat???

Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2011. dec. 5. 18:00
 1/5 anonim válasza:

Milyen árkategóriában akarsz venni telefont?

Egyébként nekem volt egy és nem igazán voltam vele megelégedve. Nagyon lassú, nem túl jó a kamerája, nem lehet vele zoomolni, nincs rajta multi touch, mit mondjak... elég gyér ahhoz képest, hogy Magyarország egyik legkedveltebb mobilja... Én nem igazán ajánlom, de Te döntésed!

2011. dec. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szerintem nem lassú tök jó és a multouchot azt rá lehet varázsolni én is meg tudtam oldani. a kamerája az tényleg csak egy sima kamera se autofokusz se vaku, de azért lehet vele jó képeket csinálni :) és elég strapabíró jól összerakott készülék én csak jót tudok mondani :D

És a t-mobilnál most 27000,- az nagyon jó ár !!

2011. dec. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én vodás vagyok. ott 38000 ért mondták...azt egy kicsit sokallom... :/ most van egy Corbym de bedöglött az érintője és elég drágán csinálnák meg... akkor már inkább veszek egy új telefont...azért köszi a válaszokat!..
2011. dec. 6. 19:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Az tényleg sok. Én a t-mobile nál vettem 1 hónapja 24.000 Ft-ért. 2 év garancia és teljesen meg vagyok vele elégedve :))
2011. dec. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
40 ér akkor vegyél egy xperia minit a t-nél...
2011. dec. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!