Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyhogy már szinte mindenki...

Hogyhogy már szinte mindenki számára elérhetőek az okostelefonok?

Figyelt kérdés

2éve alig volt, mostmeg már mindenki szinte okostelefonnal jár. Mi miatt lehetett? Gyártóknak miért érte meg, hogy ilyen olcsón elérhetővé tették mások számára is?

Az Androidot a reklámoknak köszönhetően az idősek is ismerik, de ennek mi a lényege?


2011. dec. 5. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:

én azért olyat is sokat átok akik az s5230-as telefonjukat okostelefonak nézik!


de ami olcsóbb az azért rosszabb minőségűek!

2011. dec. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mert több a haszon

pl nem mindenki tud 100-200-ért okostelefont venni!

2011. dec. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó, de 1 éve még úgy képzeltem el, hogy csak 60k-80+-tól lesznek inkább.
2011. dec. 5. 20:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt hívják piacgazdaságnak.
2011. dec. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

azert,mert nincs rajta hagyomanyos gombsor csak erintokepernyo,meg nem okostelefon.

lasd a sok hulladek,10.000et nem ero samsunk,nokia,lg500(!!!)meg ilyenek.

okostelefon maximum a blackberry,az iphone es a nokia/samsung/se felso kategoriaja,ami nem csak multimediaban is er valamit.

amugy nem az a baj,hogy elerheto barkinek,hanem az,hogy ez itthon meg mindig "statuszszimbolum" es esz nelkul veszik az emberek,nem ismerve sem a tudasat sem a benne relo lehetosegeket.

ezert van a 13eves kanalas klisztofelnek ajfon4-e,feltolto kartyaval,havi 500 forint szamlaval,de az mp3ban uvolt rajta a kis grofo meg a notar mari.

ilyen vilagban elunk.

2011. dec. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát igen, én sem néztem a telefon tudását anno, s jól meg is szívtam, mert kinézetre választottam telefont, s most meg már előre kinéztem a telefont, s tudását, mindent megnéztem..

De amúgy tényleg szörnyű, hogy mik vannak..

2011. dec. 6. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!