Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » X8-am akksijával van valami!...

X8-am akksijával van valami! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
azt szoktam csinálni, hogy este rárakom töltőre mivel androidos és könnyen lemerülne,(de csak akkor ha már amúgy is kevés van hátra) bekapcsolom a rádiót, aztán reggel leveszem töltőről és akkor kikapcsolom a rádiót. ez így is volt, de aztán egyik reggel forró volt az aksi, azt írta hogy 45 fokos. másnap reggel már 55 fokot írt ki, és nem feltöltődött hanem lemerült, de még jelezte hogy töltőn van, kihúztam a töltőt, visszadugtam és töltötte rendesen. félek hogy valami baj lesz ha túlmelegszik vagy nemtudom, ebből mi baj lehet? mit csináljak vele? eddig nem forrósodott fel... nem tudom(tam) hogy ezt nem lehet vele csinálni(??), mert azthittem hogy ha feltölt akkor nem vesz fel több áramot és nem lehet baj belőle..
2011. dec. 6. 14:12
 1/8 bp1985 ***** válasza:
Làtod, pont ezèrt is van a garancia. Bemèsz vele a szervizbe, ès leadod, persze azt is mondd el hogy mi baja
2011. dec. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de most működik csak ha sokáig hagyom a töltőn akkor felforrósodik de semmi más, azt mondták hogy wipe-olni kell az aksit és az segítene valamit. de én ezt nem nagyon akarom, mert ahhoz rootolni is kell, az pedig garancia vesztés én úgytudom. és nem tudom szervizbe vinni.
2011. dec. 6. 18:54
 3/8 anonim ***** válasza:
nem garancia vesztés, mert a garancia a hardverre vonatkozik, nem a szoftverre, az eredeti gyári romot pedig bármikor vissza tudod rakni a telóra
2011. dec. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ma reggel már 61°C volt az akksi, de nem zenéztem rajta, néztem olyan appot hozzá ami esetleg ha már nagyon forró akkor lekapcsolja a töltést/nem vesz fel tőle több áramot a teló, mint a régi telefonokon (az előzőn: samsung s5230) de nem találtam, tényleg, mit csináljak?? előző: nem ez volt a kérdés...
2011. dec. 13. 15:04
 5/8 anonim ***** válasza:

hülyeség amit az első írta. ha egy rendszerbe belenyúlsz szoftveresen, attól ugrik az egész garancia függetlenül attól, hogy szoftveres vagy hardveres e a meghibásodás. lehet fair, nem fair, egy hekkelés során vállalni kell a kockázatokat.


amúgy gyengébb telókon (X8 pl) érdemes kockáztatni, sokkal jobb lesz tőle a telefon. egy s2-n meg minek romot cserélni, jó az úgy ahogy van :D

2011. dec. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
van akinek érdemes, van akinek nem. de még mindig nem tudom, mit csináljak hogy ne melegedjen túl? valami konkrét megoldás lehet a problémámra? az androidos telefonok fel szoktak forrósodni ennyire? vagy hibás a telefon?
2011. dec. 14. 15:51
 7/8 anonim ***** válasza:
vidd vissza
2011. dec. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 bp1985 ***** válasza:
Nekem desire van, de egyáltalán nem melegszik, csak amikor sokat használom. De töltőn nem melegszik olyan szinten, ahogy te írtad.
2011. dec. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!