Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Készülékváltással mennyivel...

Készülékváltással mennyivel lehet olcsóbban venni telefont?

Figyelt kérdés
Egy HTC Sensation-t vennék Like díjcsomagra 2 éves hűségre. 2 év után az új telefonra kb. mennyi kedvezményt kapnék.(legyen mondjuk az is 100k) Az előfizetést most nyitnám.
2011. dec. 6. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem Like van most, a Sensation készülékváltással 107 ezer lenne.
2011. dec. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az furcsa mert új előfizetéssel 2 évre 103 ezer.
2011. dec. 6. 19:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, most engem is elgondolkodtattál. Ezt akarok én is, de most nincs hűségem a Like-kon, tehát ha felmondom és kötök egyet a Sensation-re, akkor lesz 2 év hűségem, meg 3 hónap duplanetem... Fene se érti őket. Bár szerintem nem fogják engedni, hogy ezt Like-kal vedd. Ha mégis sikerül, írj, mert én is megyek. :D
2011. dec. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Like-ra csak az a kikötés, hogy felsőoktatásban tanulj. A telefonra bármilyet köthetsz.
2011. dec. 6. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!