Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tegnap aktiváltam T-mobile...

Tegnap aktiváltam T-mobile GoNet s mobilnetet aminek akciósan 90ft a havidija 2 hónapra. -netstartot elküldtem, most akkor 90 forint lesz a havidij vagy a netstart 13ft/10kb szerint kell érte fizetni?

Figyelt kérdés
Ma ezt kaptam az ügyfélszolgálattól:előfizetésén mobilinternet szolgáltatást a netstart adatdíjcsomaggal 13ft/10kb forgalmi dijért automatikusan biztositottuk. Ha használjaa szolgáltatást a t-mobile internet hozzáférés szolgáltatásra vonatkozó ÁSZF 3.1.1/3.2.1 pontja alapján létrejön a szerződésa netstart adatdijcsomagra díjazás a 12. melléklet szerint. Ha az internet hozzáférés megszüntetését kéri küldje a -netstart ot a 1430ra. A -netstartot elküldtem, most akkor 90 forint lesz a havidij vagy a netstart 13ft/10kb szerint kell érte fizetni?
2011. dec. 6. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
1 gigánként 10 ft-ot kell fizetned
2011. dec. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen
2011. dec. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de most a gonet s havidija lesz vagy netstarté?
2011. dec. 6. 20:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Az első válaszadótól kérdezném, hogy 1 gigánként 10 forintért hol lehet mobilinternetet venni? Erre most rögtön előfizetek, mivel nagyságrendekkel kedvezőbb a jelenlegi csomagomnál! :D



A kérdezőnek:

A Domino Go!Net S csomagnál a 90 Ft-os havidíj csak az első két hónapra vonatkozik, utána 590 Ft lesz a díja 30 napra.

Ez a csomag 30 Mb-os adatforgalmi keretet biztosít. Viszont ha ezt túlléped, akkor sem kell többet fizetned a havidíjnál, csak a sebességet lassítják le 32 KBit/s-ra. Ami jó hír, hogy a lassított sebességgel bármennyi adatforgalmat elhasználhatsz, nem korlátozzák.


Ha viszont Net Start-od van, akkor 13 Ft/10 Kb a használati díj, az eléggé drága.


Tehát azt kell megkérdezni az ügyfélszolgálaton, melyik díjcsomagod van a kettőből.

2011. dec. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Dehogy! :D Jó is lenne. Valamit félrenyomtál ember! Ezek szerint a netstart-re sikerült előfizetned! :) Az működik adatforgalom alapúan. A GoNet S az 30 megát ad 590ft-ért.


Ki kell derítened melyik neted van most. :]

2011. dec. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Egyébként csak egy érdekesség. Ha NetStartal forgalmaznál 1 gigát, akkor csak 1.363.148ft-ot kellene fizetned. Elég dúúrva. :D
2011. dec. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a my t-mobilba belĂŠptem ott azt Ă­rja gonet s van aktivĂĄlva,590ft havidij,meg lekĂŠrdeztem eddĂ­g hol jĂĄrok a havidijbĂłl ĂŠs700ft kb.
2011. dec. 14. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!