Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A blacberry 9780bold mitol...

A blacberry 9780bold mitol jobb mint egy pl. androidos mobil? Mitol emelkedik ki a blackberry?

Figyelt kérdés
milyen fejlett a black berry op.rendszere?játékok mennek rajta-ugyertem olyan vagy hasonloak mint az androidon?
2011. dec. 7. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:

A BlackBerry OS üzleti felhasználásra, és nem játékokra, multimédiára lett tervezve.

A BB-k a szolgáltatásuk miatt tudnak többet mint az Androidos és egyéb telefonok.

Itt egy leírás:

[link]


Ezért BB-t csak úgy éri venni, ha kötsz hozzá:

- mobil előfizetést

- mobilnet előfizetést

- BB előfizetést

2011. dec. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a bb uzleti telefon,nem jatekra valo androidos vacak.
2011. dec. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az android nem vacak! A Blackberry üzleti telefon, de nem értem ezt a kiemelkedés dolgot. Ki mondta hogy a Blackberry jobb?
2011. dec. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A BlackBerryben nem feltétlen a készülék, a hardver a jobb, hanem a szolgáltatás amit a RIM nyújt hozzá.
2011. dec. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A BB valóban egy üzleti falhasználásra tervezett telefon VOLT. Ma is a fő profil természetesen az üzleti élet és a kommunikáció megkönnyítése, de ezek mellett már a 9780ban például jelen van a jó minőségű zenelejátszás, a testreszabhatóság illetve egy jó kamera, hogy csak egy párat kiemeljek.


Aki klasszikus értelemben vett telefont szeretne fizikai billentyűzettel, tökéletes hívásminőséggel, egyszerű és gyors kezelhetőséggel annak a BB jó választás. Értelemszerűen a kis képernyő miatt például a videólejátszás és a böngészés nem akkora élmény mint mondjuk egy érintős androidon vagy iPhone-on, de megint csak, aki telefont szeretne azt ez annyira nem érdekli. Az OS6ban nagyon sokat javult a böngészés és a multimédia-lejátszás, tehát nem azt mondom hogy szenvedés, vagy hogy egyáltalán felesleges is megpróbálni, csak azt hogy kevésbé élmény mint a nagyobb képernyős telókon. Kétség sem férhet hozzá viszont hogy minden hibájáért vagy elmaradásáért sokszorosan kárpótol a telefon a gépelés élményével, a kommunikáció és a kezelhetőség könnyűségével, a gyorsasággal, a stabilitással, a megbízhatósággal, a biztonsággal és a szépséggel.


Játékokat lehet rá tenni, de felesleges, nem arra való. Témákat lehet hozzá letölteni, de felesleges, aki BB-t vesz az nem azért teszi hogy csilli-villi témákat pakoljon rá és megpróbálja "androidosítani" a telefont.


Az OP rendszer maga pedig az egyik legfejlettebb és legbiztonságosabb ma a piacon, annyit mondanék erről hogy egy, azaz egy vírust SEM írtak még BB-re, mert a programok telepítésének és megnyitásának módja nem teszi lehetővé hogy a tudtunk nélkül a készülékre vírus kerüljön. A trackpad-dal elképesztően pontosan lehet navigálni a menüben, valamint az egész telefonon, nem hiányzik az érintőképernyő (talán csak böngészés közben).


Nyilvánvalóan nem mindenkinek való, de ha valakinek olyan elvárásai vannak egy telefonnal szemben mint nekem, akkor annak tökéletes választás a BB. Nekem is egy 9780am van, imádom, semmi pénzért nem cserélném el sem egy iPhone-ra sem valami Androidos játéktelefonra. A BB egy komoly, nagy teljesítményű klasszikus kommunikátor, akinek más igényei vannak annak természetesen nem jó, aki viszont egy olyan telót szeretne ami szép, kényelmesen elfér a kézben és a zsebben, élmény vele gépelni, jó a hívások minősége és megbízható, stabil a rendszere, annak a Bleki tökéletes választás.

2011. dec. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ott a pont! MEGGYOZTÉL!!:)
2011. dec. 9. 15:32
 7/8 anonim válasza:
Engem is! Köszönöm ezt a leírást! :)
2012. máj. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"A BB-re még nem írtak vírust" Ezt úgy jelentetted ki, mintha iPhone-ra vagy WP7-re írtak volna vírust. Sőt, vannak ilyen legendák hogy androia vannak kártevők, de

a) ezek nem vírusok, hanem közelebb állnak a férgekhez

b) én még senkiről nem hallottam, akinek az ilyen férgek tényleg kárt okoztak.

2012. máj. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!