Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobile Domino kártyát így...

T-mobile Domino kártyát így érdemes venni? SOS!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy kicsit kusza sztorim van, de leírom..tavaly előtt kötöttem a Rózsaszín Ördögöknél egy előfizetést..Ezzel még nem is lenne semmi baj, csak tavaly júliusban kijött a reális havidíjam ötszöröse csekken, hogy fizessem be. Természetesen nem fizettem be, hanem bementem egy T-Pontba, hogy ez nem reális követelés. Később kaptam egy levelet, hogy de ez reális szerintük, de a részletes számla sem stimmelt, további herce-hurca lett belőle egészen szeptemberig, addig persze nem fizettem ki a nem valós fennálló tartozást. Októberben letiltották teljesen a sim kártyát, se hívást fogadni, se indítani nem tudtam. Ez több mint egy éve volt. Most hétfőn vettem egy kártyafüggetlen BlackBerry Bold telefont, és Domino sim kártyát szeretnék bele venni pénteken. A kérdésem annyi lenne, hogy beleköthetnek ők ebbe a tavalyi dologba, a Domino sim vételnél, hogy az anno "díjtartozás" miatt nem lett kifizetve, és létezik, hogy ez miatt nem adnak el nekem egy Domino kártyát? Előre is köszönök minden választ!
2011. dec. 7. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Elvileg nem, de a biztonság kedvéért inkább más nevére vedd a kártyát. :P
2011. dec. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2011. dec. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A Domino Quick az minden esetben csak egy évig él nem ? Hát mindegy, megpróbálom pénteken a T-Pontban, ha nem akkor Domino Quick lesz a vége... Nem gondolom, hogy belekötnének egy Dominos kártyába a tavalyi fight után mert az nekik nagyobb üzlet, de azért a bogár ott van a fülemben sajnos... :-( és még a készülék is adott hozzá, arra sincs szükségem tőlük, csak BlackBerry-t tényleg a T-Mobilnál a legjobb tartani.
2011. dec. 7. 22:09
 4/8 anonim ***** válasza:

"csak BlackBerry-t tényleg a T-Mobilnál a legjobb tartani."


Ezt nem értem.

2011. dec. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egy ismerősömnek a Vodánál van a BlackBerry-je, és képtelenek rajta bármit is beállítani neki (BIS/BES, AppWorld el se indul neki, stb..) amíg ezt a Trénél megoldják viszonylag gyorsan és hatékonyan. Egy biztos, én soha többet nem leszek T-Mobile előfizető, viszont jó lenne ha nem buknám a lehetőséget a Domino sim vásárlásra a tavalyi történetem miatt :(
2011. dec. 7. 22:22
 6/8 anonim ***** válasza:
BlackBerry szolgáltatás nem működik csak előfizetéssel, én úgy tudom...
2011. dec. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Domino előfizetést nem csak Tpontban lehet venni, tehát egy hipermarketben vagy a postán nem kérdeznek semmit.
2011. dec. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

domino kartyat barhol vehetsz,akar egy sufnigsm boltban,aztan olyan dijcsomagot allitasz be rajta online,amilyet csak akarsz.

mas kerdes,hogy blackberryt(vagy szifont)feltoltokartyaval uzemeltetni nem vall sikeres embere.

:))

de villogni a diszkoban jo lesz.

2011. dec. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!