Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért dőlnek be sokan még...

Miért dőlnek be sokan még mindig a mobilos csalóknak?

Figyelt kérdés
Az akiket átvertek, nem igaz, hogy nem gondolnak arra, hogy ha valaki elkéri a feltöltő kártya kódszámát, akkor a csaló telefonjára megy a pénz. A mobilszolgáltatóknál soha nincs olyan nyereményjáték, amit telefonon hirdetnének meg.
2011. dec. 8. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

"Miért dőlnek be sokan még mindig a mobilos csalóknak?"


Pl mert olyan jó hallani,hogy nyertem egy millió forintot,és csak annyit kell tennem ezért,hogy hamar venni kell egy 10 ezer forintos kártyát.

2011. dec. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%

"Pl mert olyan jó hallani,hogy nyertem egy millió forintot," Ha valaki elhiszi, hogy 10.000 Ft ért kap 1.000.000 az hülyébb, mint gondoltam.


"-Hány éves vagy királyfi?

-24

-És még hiszel a mesékben? Ajjajjj"


Meg is érdemli az akit átvágnak. Engem egyszer próbált lehúzni egy csóka. Hevederzárakat akart felszerelni. Fizessem ki a pénz 2/3 -t előre. Telephely nincs, csak egy kis cetlit akart otthagyni. Addig vertem amíg a kezem bírta. Érdekes nem jelentett fel. Soha többé nem láttam!


Szóval légy résen!

2011. dec. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Engem is megpróbáltak egyszer átverni, de mikor meghallottam, hogy mik a feltételei, hogy megkaphassam a nyereményt, rögtön elküldtem a csalót melegebb éghajlatra!
2011. dec. 8. 11:41
 4/4 A kérdező kommentje:
Még egyszer mondom. Soha nincs semmilyen pénznyeremény játék egyik mobiltársaságnál sem!!!
2011. dec. 8. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!