Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S. O. s, ez most mi?

S. O. s, ez most mi?

Figyelt kérdés

Ezt kaptam,pedig nem is vagyok előfizetéses.


Tájékoztatjuk,hogy előfizetésén a mobilinternet szolgáltatást NetStart adatdíjcsomaggal 13ft/10 kb forgalmi díjért automatikusan biztosítottuk. Ha használja a szolgáltatást, a t-mobile Internethozzáférés szolgáltatásra vonatkozó ÁSZF 3.1.(1)/3.2.1.(15)pontja alapján létrejön a szerződés a Net Start adatdíjcsomagra,díjazás:12. melléklet szerint. Ha az internet hozzáférés megszüntetését kéri,küldje a -NETSTART üzenetet díjmentesen a 1430-ra. T-mobile


2011. dec. 8. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:

A mobilnethez ha jól tudom, nem feltétlenül kell előfizetésesnek lenned, ha domino-s vagy, elvileg a kártyádról vonják az adatforgalom díját - aztán lehet, hogy én tudom rosszul.

Ha más kezébe adtad a telefonod, vagy te bűvészkedted össze valahogy, hogy aktiválják, egyszerűen kövesd az üzenet végén levő utasítást a netcsomag megszüntetésére - amit javaslok is, mert a NetStart nagy lehúzás.

2011. dec. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez minden dominósnak jár, de letilthatod ha elküldöd a -NETSTART szót a 1430-ra
2011. dec. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kissé felháborító számomra,hogy még nekem kell lemondanom egy olyan dolgot,amit nem is kértem.. .
2011. dec. 8. 16:12
 4/7 anonim ***** válasza:
ÉN IS KAPTAM ILYEN ÜZIT...!
2011. dec. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem netezel, akkor nem fizetsz érte semmit ilyen egyszerű!
2011. dec. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is megkaptam ugyanezt az üzenetet,ne foglalkozz vele,ha nem netezel nem fognak levonni pénzt.
2011. dec. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lemondtam a netstartot,de most meg nem jó a 0.face.... Megoldás?
2011. dec. 9. 16:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!