Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok nekem segíteni?...

Tudnátok nekem segíteni? Okostelefont szeretnék venni, de nem tudom, milyen funkciókat nézzek.

Figyelt kérdés

Max.40 ezer forint körül (de inkább kevesebbért) tervezek venni egy megbízhatót hosszútávra. Leginkább internetezésre, dokumentumok olvasására és sms-re használnám. Ezért wifi és nagyobb kijelző mindenképp kell.

Elég sok telefon van még a "kosaramban", mert nem tudom, ennyiért melyiket éri meg megvenni ezekre a funkciókra.


[link]


[link]


És még ebben az árkategóriában van pár érdekes teló az edigital.hu lapon. [link]


Szerintetek? És egyáltalán milyen szempontot nézzek az áron kívül? Aksi tartósságát, android számát, prociját?


Előre is köszönöm a válaszaitokat! :)


2011. dec. 8. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy mini. A nevében található "minit" nenázd ugyanis egyáltalán nem pici. Nagy kijelző , wifi ... És nem is túl drága.
2011. dec. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az új xperia mini...
2011. dec. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Samsung Galaxy Gio! Kicsit jobb mint a galaxy mini és kicsit drágább is. Ugyan 42k azért sztem +2000ft nem a világvége :)

[link]

2011. dec. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kulcsszó: MEGBÍZHATÓ. Én mindenképp egy Nokiát ajánlok, mert a kijelzőiknek mind a felbontása, mind a mérete megfelelő, a wifi is gyors, jól működik. Pl. a Nokia 500 egy jó választásnak tűnik és pont 40 ezer.
2011. dec. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ZTE Blade!!! A többi elavult (persze a blade is az, de ezen a készüléken a leghatásosabbak a főzött romot
2011. dec. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"android számát, prociját?"


Pontosan...


Ezért az új xperia mini-t vagy a sony live-ot vedd. Mindkettő 1 ghz-es proci és lesz rájuk 4.0-ás android is...

2011. dec. 23. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Ugyan 42k azért sztem +2000ft nem a világvége :)"


Nem, de ezért telenornál (42k) kártyásan sony live-ot adnak...

2011. dec. 23. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én vodafone-os vagyok, de az utolsó említett mobil nagyon érdekel. Máshol csak sokkal drágábbért tudnám megszerezni. mondjuk, ha ott megveszem, akkor utána ki lehet az ilyen telefont valahogy függetleníteni úgy, hogy ne legyen baja és ne vegyék észre? Vagy így nem éri meg?
2011. dec. 24. 00:02
 9/9 anonim ***** válasza:

Elvileg lehet függetleníteni bármit, valszeg ezt is.


Egy un. sarki gsm-ben többet tudnak mondani.:D


De nemrég olvastam a seria.hu-n egy moderátor irásában, hogy készül a 2011-es sony telefonokra egy függetlenítő progi, azzal valszeg otthon is megoldható.


[link]

2011. dec. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!