Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SE érintőképernyős, okostelefo...

Hanariko kérdése:

SE érintőképernyős, okostelefonoknál automatikus a facebook használat?

Figyelt kérdés
Most is SE-m van, igaz nem okostelefon, és azt szeretném kérdezni hogy honnan tudom meg egy telefon (internetes) ismertetőjéből hogy facebookozni lehet-e vele? Mert a mostani telómon is elvileg lehetne (az mellékes h szar az internet profilja vagy mi) de képeket, ha működne a net, akkor sem lehetne vele feltölteni. Az okostelefonok mindegyike automatikusan tudja a facebookot TELJES KÖRŰEN (képfeltöltés, képek megjelenítése, lájkolások stb.)használni? Vagy ha nem mind, honnan tudom hogy melyik igen?
2011. dec. 8. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Okostelefonról 2 féle képpen tudsz facehookozni. 1: a telefon böngészőjébe bepötyögöd, hogy facebook.com 2: van rajta facebook alkalmazás, ami egyébként jelez is neked, ha fent vagy interneten, mikor levelet kapsz. Az első megoldás mindegyik okostelefonról működik, a második pedig alapból rajta is van az se xperiákon ;)
2011. dec. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Az lenne még a kérdésem hogyha mondjuk nincs facebook alkalmazás hanem be kell pötyögni akor (ha tegyü fel jó a netprofil) akkor az elvileg veszi a pénzt a kártyáról ugye? Ingyenes nincsen? a 0.facebook.com-on kívül? Mert egyik barátnőmnek olyan ha van térerője akk nem veszi a pénzt, ha nincs akkor veszi. Ez hogy van? A második lehetőségnél ha van alkalmazás az is fizetős minden bizonnyal ugye?
2011. dec. 8. 19:02
 3/6 A kérdező kommentje:
Jah és hogy ez amit a reklámokba mutatnak "villámgyors megosztás" hogy fotózod és már tolod is föl netre, ez akkor van az okostelefonokban, ugye?
2011. dec. 8. 19:04
 4/6 anonim válasza:
okostelefonoknál ingyen WIFI-vel tud rácsatlakozni a netre.az ingyenes és gyors.
2011. dec. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen a wifi az egy jó dolog lenne, csak azt hallottam az csak ott működik ahol van wifi-vétel és az adott "tér" vagy terület vagy mi jelszaba kell hozzá (pl. a sulis wifihez is ha rá akarnánk kapcoslódni jelszót kéne tudni) ezt akkor hogy tudom használni utcán?
2011. dec. 9. 20:12
 6/6 anonim válasza:
Igaz hogy a WIFI-t csak egy adott térben tudod használni..utcán nem sok esély van rá..ahhoz net kell..hívd fel a szolgáltatód, és ők tudnak neked ajánlani ólcsóbb netet.. de ha nem akarsz érte fizetni akkor ez egy halott ötlet.
2011. dec. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!