Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia N9 telefon milyen?

Nokia N9 telefon milyen?

Figyelt kérdés

Tudom elég sokan mondják,h a Nokia már rossz meg minden,de télleg ilyen rosszak lennének már az újak is??


Meg miben rosszabak mint a többi érintőképernyős telefonok? (sony,samsung,stb)


Itt egy link:

[link]


2011. dec. 8. 18:30
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
ha olcsóbb lenne nem renne rossz de még nem éri meg az árárt
2011. dec. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Az N9 már egy olyan Nokia, ami jól össze van rakva, nagyon jól tud, a gondok ott kezdődnek, hogy a meego-ra semmit nem építenek, ez csak egyfajta mellékvágány nekik, hiszen a microfosnak lenne komoly konkurencia. Minőségileg, tudásilag nagon ott van a telefon, viszont annyit semmiképp sem ér, amennyit kérnek érte.
2011. dec. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

Jó minőségű, jól összeszerelt telefon!

De nem ér ennyit!

rengeteg pénzt kérnek érte, pedig egy kihalófélben lévő op. rendszer van rajta!

Ezen a pénzből veszek egy SGS2-őt azt még pénzem is marad!

2011. dec. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
43%
Én pár napja vettem N9-et függetlenűl, de mindenki csodálja. Kiteszem az asztalra a plázába a mekis tálca mellé direkt, hogy lássák csak a plázacicák és meg is akad a szemük rajta. De a merci slusszkulcs is ott figyel mellette meg agyon vagyok parfümözve!
2011. dec. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
utolsó,,, jó vicc XD
2011. dec. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
0%
@4: Én ugyanezt csinálom, csak a Macbook Pro, iPhone 4S és Porsche kulcs trióval. ;)
2011. dec. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Figyelj hiszem ha látom.


Lehet a merci/porsche kulcs helyett egy trabi kulcs villogott az asztalon...


Na mind1.Ti dolgotok.


Akkor milyen android-os telefont ajánlatok nekem?

2011. dec. 8. 18:53
 8/33 anonim ***** válasza:
Hát igen, kétségtelen, hogy az N9 a valaha legyártott legszebb készülék. Egyedi, gyönyörű, full minőség. Igaz, túlárazott, de aki megteheti, hogy megvegye, az bizony jól jár vele. Év végén jön fehérben, nah, a többi gyártó példát vehet róla, hogyan kell formába önteni egy okostelefont és megalkotni egy prémium műanyagházat.
2011. dec. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Vagyis ha megteheted, akkor az N9 az egyik legjobb választás!
2011. dec. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
6. vagyok, viccnek szántam az egészet, nincs se macbookom, se iphoneom, se porschém mégis teljes embernek érzem magam, ezen felül a magam 16 életévével egyik sem hiszem hogy kötelező lenne. :D N9 meg jó, csak a MeeGo nem valami jó belé.
2011. dec. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!