Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung i9001 Galaxy S vs...

Fekete Baldvin kérdése:

Samsung i9001 Galaxy S vs Samsung i9000 Galaxy S, melyik bírja tovább melyiket érdemes venni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Az i9000 olcsóbb és jobb.
2011. dec. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Galaxy W-t ;)
2011. dec. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De nem az i9000 merül gyorsan ?
2011. dec. 9. 07:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem S Plus-om van, de volt a kezemben sima S is. Szerintem nagyon érezhető különbség nincs a két telefon között, bár igaz, hogy annyira nem is vagyok telefonb*zi, hogy minden percben azzal szórakozzak. Nekem tetszik, nem is sokkal drágább, de azért mégiscsak újabb telefon. Üzemidő...nálam 1,5 napot simán ki szokott bírni, pedig telefonálok, wifizek viszonylag sokat. Most éppen 31 órája vettem le a töltőről, és még 73%-on van, bár lehet, h ez csak kivételes eset:) Amúgy meg gyári 2.3.3. android van rajta, semmi főzött rom...bár nem is tudom, h erre lehet-e már rakni:S

Remélem segítettem.

2011. dec. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!