Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Venni akarok 1 telefont, nem...

Venni akarok 1 telefont, nem tudom eldönteni melyiket vegyem. Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Kettő között vacillálok, az egyik az LG Optimus 3D a másik pedig a Sony Ericsson Arc S , szerintetek melyik legyen?(nem az árra gondolok)
2011. dec. 8. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Samsung A35 :D
2011. dec. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Oké, hogy ez már nem KP500, de az LG attól még LG, nem tudnak telefont gyártani és az android optimalizálásával is vannak problémák (oké, hogy 2 mag, de nem gyorsabb mint a se), a 3D még nem annyira kiforrott mutatvány, hogy perdöntő dolog legyen. Arc s-nek talán még a képernyője is szebb, a telefon is pofás darab. Ha moddolni akarod szintén SE.


Amúgy én inkább HTC és Samsung iányba nézelődnék :D

2011. dec. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy az LG okostelefonoknak még van hová fejlődniük, szóval SE.
2011. dec. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én az LG optimus 3d-re szavaznák!

Meg is tudom indokolni

LG: Belső memória mérete 7,5gb ARC S: 1gb (mindkettő bővíthető)


Videó kimenet: LG: FULL HD ARC S: 1280x720


Procc: LG: DualcoreDupla mAgos) Cortex A9 ARC S: Single Core(egymagos) Qualcomm Scorpion


LG: 3d kijelző IPS panel, Hátul dual camera 2x5MP ARC S: Mezei TFT kijelző 8mp kamera


Ram méret megegyezik!

2011. dec. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy mezei? Autofókuszos, LED-es. A 3D kamerák ma még nem sokat érnek egy okostelefonban. Az LG a kezelőfelület versenyében is nagyon le van maradva és a szoftver optimalizálásával kapcsolatban is gondjaik vannak.
2011. dec. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
adom az előzőt
2011. dec. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!