Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó telefon a Sony Ericsson...

Jó telefon a Sony Ericsson Xperia ARC S?

Figyelt kérdés
Most rendeltem egyet a t-től és ezért kérdezem, remélem nem követtem el hibát,még visszavonhatom :D
2011. dec. 8. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ár/érték aránya jó, amúgy semmi extra.
2011. dec. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lett...
2011. dec. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vond vissza és HTC Sensation. Ha nem fér bele a 15k, akkor tényleg jó. Nekem is jobban tetszik az SE, de hardveresen 1000x jobb a HTC.
2011. dec. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sony-kat kedvelem, voltm ár két telóm, nem volt gond vele, csak már ósdik . Most gondoltam Xperia Rayt venni, ami ARC s -nél ezerszer minőségibb, jobb. Persze ARC s sem rossz telónak néz ki, de ami miatt ezt meg nem venném, az a fülhallgató csatlakozó, hogy oldalt van. Így zsebben megtöri a fülhallgató vezetéket, vagy alternatíva, hogy L alakú dugaszos 3,5 mm jackes fülhallgatót kell venni újat hozzá. De elképzelhető hogy amit adnak hozzá fülest az alapból jó, mert a régi W950 esemhez sem gagyi fülest mellékelt a sony ,mint ahogy a gyártók 95% ánál szokás a gyári csomagban.
2011. dec. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
L alakú van benne, egy tesztben mondták. Szerintem gsm-online.
2011. dec. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat :) Tegnap este vettem meg az ARC S-emet és imádom, gondolkodtam a Ray-en is de imádom a 4" feletti kijelzőket :) ÉS L alakú a füles kimenete és nagyon jól szól :)
2011. dec. 14. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!