Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik az a telefon, amelyik...

Melyik az a telefon, amelyik az ár és megbízhatóság legjobb arányában van?

Figyelt kérdés
(Alapkövetelmény Android op.)
2011. dec. 8. 22:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

a legolcsóbb kínai szar :D


ha egy huawei el döcög egy-másfél évet, márpedig eldöcög, akkor s2 szintű telefonoknak el kell 4-6-ot:D esélytelen

2011. dec. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 bp1985 ***** válasza:
Telenor One touch, Samsung galaxy mini, Sony ericsson xperia mini, htc desire (nekem több mint 1 éves, már leesett, meg minden).
2011. dec. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Motorola DEFY, Xperia Mini, Mini Pro és Live, HTC Desire, Sony Ericsson-ok (Ray, Neo stb...), Galaxy W...


Ha a megbízhatóság fontos szempont, akkor a HTC-t emelném ki.

2011. dec. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az előttem válaszolóknak igazuk van. A felsoroltaknak a legjobb az ár/érték arányuk. Kivétel az SE telefonokat. Azok nem érik meg az árukat!!!
2011. dec. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az Sony-knak van a legjobb ár/érték arányuk ebben a kategóriában... ;)
2011. dec. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ki beszélt itt az ár/érték arányról? :D
2011. dec. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Valóban nem ár-érték arányra voltam kíváncsi hiszem az szinte ugyan azt jelenti, hogy mennyi egy mobilnak az ára és mennyit ér.

Arra voltam kíváncsi melyek azok a telefonok (android op. rendszerrel) amik megérik az árukat)

2011. dec. 9. 17:16
 8/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, tévedsz. Az ár/érték arány alatt azt értem, hogy az árához képest korrekt a tudása, vagyis az árkategóriájában a leginkább érdemes megvenni. Ha belevonjuk a minőséget, változik a sorrend...
2011. dec. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

összevissza beszéltek.


a kérdésben ár/megbízhatóság van. a válaszolók nagy része ár/érték arányt nézte. erre ír a kéredző, h nem ár/érték arány kell, hanem ár/megbízhatóság, majd körülírja az ár/érték fogalmát :D

2011. dec. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor ott van elrontva, hogy Android. Mert bizony ár/megbízhatóság terén a Nokia a befutó. Az Android palettájáról természetesen a HTC...
2011. dec. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!