Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagyon nagy gondom van,...

Nagyon nagy gondom van, tudnátok segíteni? Amerikában magyar mobil, működhet?

Figyelt kérdés

Amerikában vagyok, fél éve jöttem ki. Volt egy telefonom, t-mobil, itteni minden jó volt, csak tegnap elhagytam, soha nem csináltam még ilyet és nagyon mérges vagyok. Na most mire veszek egy újat az elég sok idő, mert ilyen csomagban vagyunk, és 3 hét mire lekapcsolják. -.-''

Végülis ez nem is fontos, de mikor kijöttem, mivel egyedül jöttem hoztam magammal az otthoni, kártyás, t-mobilos mobilomat, érintő képernyős, de nem okostelefon sajnos. Még anyukámtól kaptam tavaly előtt karácsonyra, na mind1 nem ez a lényeg. Nem szeretném azt csinálni, hogy apum feltöltse nekem mindig, mert az nagyon drága lenne. Venne nekem keresztapum egy telefont, csak nagyon drága, és amit szeretett volna venni karácsonyra nekem azt így nem tudná meg venni, és nagyon mérges vagyok hogy hogy történhetett ez. Iskolában nem adták vissza, tehát valaki elvitte. -.-''' Gondoltam, hogy ha függetlenítem lehetne, még ha nem is sok időre az is jobb volna, mintha most rögtön kéne vennem egy telefon, de nem vagyok benne biztos hogy ez működni fog-e. Nagyon kérem aki tud az segítsen, nagyon megköszönném. :)

Köszönöm <3


2011. dec. 8. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szép írás, de a telefon típusa lemaradt.
2011. dec. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 bp1985 ***** válasza:
Ha minden igaz, kint 2100 mhz van. Tehát nem biztos, hogy működik majd kint a magyarországi telefon.
2011. dec. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ami tud 3G-t, az megy kint is.
2011. dec. 9. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hupsz bocsánat nagy gondolkozásban h hogy irjam lemaradt :S na hát GT 500am van lg nemtom h sikerulni fog-e remélem. Szoftverfrisstés is jo lenne rá de nemtom hogy kell :S köszönöm az eddigi válaszokat is :)
2011. dec. 9. 05:15
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha független a GT 500-asod akkor működni fog az US szolgáltatók hálózatain.

Az egyik válaszoló említette a 2100 MHz-et, az nem GSM hanem 3G frekvencia.


[link]

2011. dec. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, hát megpróbálkozom azért vele, remélem azért sikerül :)
2011. dec. 9. 21:38
 7/11 anonim ***** válasza:

figyelj, barki barmit ir, az sokkal OKOSABB! lenne, ha bemennel egy tmobile, verizon vagy att irodaba es megkerdezned. Ott helyben berakhatod a sim kartyat a teloba es ha felhivjak es csorog, akkor mukodik es csak fel kell tolteni zsetonnal a kartyat.

En 3 honapja vettem a tmobilnal egy uj sim-et, a sim ingyen volt, de 10dodot tettem ra plusz 10 dodo volt az aktivilasi dij. Vagyis egy huszasbol kiderul, hogy mukodik vagy sem.

(raadasul ha nem mukodik akkor visszaadod a kartyat ok meg neked a penzt!)

Nem ertem ha valakinek annyi esze volt hogy eljutott ide, hogy nincs annyi esze hogy helyben erdeklodjon? Bocs az offert, de ettol kiborulok....

2011. dec. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát sajnálom ha nem értek annyira hozzá mint TE!! ha valami nem tetszik nem kell hozzászólni -.-'' én meg az ilyeneket nem bírom, mégis honnan tudjam, hogy működik-e itt mikor még sose próbáltam??? am köszi de nem akarom feltöltögetni, meg amúgy is családi csomagban vagyunk, és keresztanyumék veszik nem pedig én, járkálni meg csak úgy nem tudok, csak keresztanyám tud vezetni, a bolt messze van, de igen képzeld, be fogok menni és megkérdezni azért, de lehet hogy kapok egy új telefont, még nem tudom, nem kell itt okoskodni, érdekes a többiek tudnak normálisan válaszolni :) meg amúgy is arra kérdeztem rá, hogy a telefon működne-e azzal a kártyával, a többihez értek...
2011. dec. 13. 04:37
 9/11 anonim ***** válasza:
12%

eszrevetted, hogy nagy duhodben milyen sok kifogast felsoroltal gyorsan? (csaladi csomag, keresztanyu vezet, messze van, stb…..)

Nem kell megsertodni, hanem venni a faradtsagot es elintezni magadnak. Tudod ilyen dolgokban nem varhatod GYIKos barataid segitseget, mert a legtobben otthon ulnek a szamitogep elott es sokan meg latogatoban sem voltak Amerikaban, nemhogy itt eljenek es ha voltak is nyaralni/telelni, nem valoszinu hogy pont ilyen telefont hasznaltak, mint a tied, es ha megis - bar valoszinutlen - elkepzelheto, hogy masik allamban voltak, ahol masok a szolgaltatok.

Ezert irtam, hogy a sok tipp helyett biztosra mesz ha megkerdezed a helyi boltokat. Nem is kell vezetni, fel tudod oket hivni telefonon. Gugli meg azt is megmondja, hany merfoldre van a hazadtol a legkozelebbi wireless szolgaltato.

Szep napot!

2011. dec. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hát köszönöm, de képzeld el azért kérdeztem meg itt, mivel a boltban ahova járunk már keresztapám volt bent, és nem tudtak semmit, és az nélkül is lehet tudni hogy esetleg működik-e, hogy volt-e már kint az illető, lehet egy ismerőse is aki így járt például, de mindegy. Amúgy én nem szoktam kifogásolni, képzeld el igazat mondtam, mivel keresztapám majdnem vak és nem hagyják vezetni, arról nem én tehetek, én meg sajnos nem tudok, más rokonom meg nincs itt. amúgy is már meg lett azóta beszélve hogy hogy lesz, de inkább te okoskodsz, mert például azért is kérdeztem meg itt, hátha tud valaki valami jobb megoldást. de ha nem tetszik valami miért válaszoltál rá? én inkább ezt találom szerencsétlennek minthogy mások véleményét megkérdezni, ne itélkezz elsőre. inkább valami vicceset írtál volna azon legalább tudnék röhögni :D ja és attól mert életemben először ki tudtam ide jönni és próbálni egy jobb életet, attól még nincs kolbászból a kerítés, hogy annyit költsek egy szaros telefonra... és szép napot neked is :)
2011. dec. 14. 03:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!