Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az App Storeból hogyan tudok...

Az App Storeból hogyan tudok ingyen letölteni játékokat, témákat?

Figyelt kérdés
2011. dec. 9. 15:15
 1/5 anonim válasza:
Regisztrálnod kell egy Apple ID-t, amit a legkönnyebb az iTunes nevű programmal megtenni. Azt a hivatalos Apple honlapról tudod letölteni ingyen. A telefonod/iPodod vagy táblagéped összekötöd a géppel és bekapcsolod az iTunes-t. Innentől ha már regisztráltál, csak keresgélned kell a játékok között amik ingyenesek.
2011. dec. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. dec. 10. 08:58
 3/5 A kérdező kommentje:
És az baj hogy úgy regisztráltam hogy USA-ban élek és egy fake címet adtam meg.. a bankkártyám nincs ezért.. és így rámentem a Nonera.. ez baj?
2011. dec. 10. 09:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem baj én is így csinálom, de témákat nem tudsz rárakni csak ha Jailbreakelsz :)
2011. dec. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi megnyugodtam :)
2011. dec. 12. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!