ZTE Skate? Megéri?

Figyelt kérdés
Véleményeket szeretnék hogy milyen a teló..hamar meghibásodik,megbízható,hosszú élettartamú,milyen tapasztalataid vannak róla..stb...és hogy jobb e mint az LG OPTIMUS GT540..
2011. dec. 9. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
A GT540-nél jobb, de nem éri meg, hacsak nem mindenképpen nagy tepsi kell, mert hardveresen nem túl erős.
2011. dec. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De hamar meghibásodnak vagy valami??Vagy van valami hibája?
2011. dec. 9. 16:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Most jelent meg, honnan tudná bárki is? Menj egy egy témobilba és nézd meg, hogy tetszik-e.
2011. dec. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha meghibásodik arra jó a garancia.. Amúgy szerintem nincs sok gond vele.
2011. dec. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
amúgy szerintem ebben az árban az xperi mini a best buy de ezt már számtalanszor leírtam miért
2011. dec. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem éri meg mivel ugyanannyiért van xperia mini ami elmondom miért jobb

kamera fény évekkel jobb van 720p videorögzítés is

hardver is sokkalta erősebb ezáltal mindenféle 3d játék és program elfut rajta szaggatás nélkül nemúgy a skate-n

maga a telefon is sokkal gyorsabb ez is a hardverből kifolyólag és mert a sony nak egyszer kellett csak igazán optimalizálni mert most mind1 ik készülékükben ez a hardver van nagyjából.

Egy dolog van amiben azthihetnéd h. a skate jobb ez a 4,3 colos kijelző mert a miniben csak 3 colos van DE! a miniben mobile bravia engine van ezáltal sokkal szebb a képe mint a skate nek és napfényben is olvashatóbb betekintési szög is nagyobb....a többi már említésre sem méltó mkert fent nagyjából felsoroltam miért jobb és több dolog nincs amiben ne verné szarrá a skate-t ja van még egy az ára ugyanannyi mint a skate legalábbis tmobilba dominósan innentől kezdve döntsd el te...ha lett volna mikor én vettem 40 ért akkor biztos nem 60 ér veszek defyt...

2011. dec. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 akos987532 válasza:
nekem ijen telóm van mondhat bárki bármit sztem nagyon jó
2011. dec. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jónak jó csak van jobb...
2011. dec. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!