Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valahonnan meg lehet tudni...

Valahonnan meg lehet tudni mielőtt felhívnék valakit mobilon, h külföldön van-e?

Figyelt kérdés
2011. dec. 9. 15:50
 1/7 SzilKa ***** válasza:

SMS-ben megkérdezed... :)


Viccet félretéve, miért szükséges előre tudnod? Neked nem lesz attól magasabb a percdíjad! Neki kell fizetnie a roaming alatti hívásfogadás díját, neki lesz pluszköltsége, ha külföldön felveszi a telefont. A hívó félnek nem kötelessége tudnia róla, épp ezért rá nem is terhelhető plusz költség.

2011. dec. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Téves, külföldre való hívás esetén jóval több lesz a percdíj.
2011. dec. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 SzilKa ***** válasza:
csak akkor több, ha külföldi számot hívsz...
2011. dec. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
En is ugy tudtam, h több lesz a percdij. Jóval több.
2011. dec. 9. 19:07
 5/7 SzilKa ***** válasza:
Nézd, ha nekem nem hiszel (hogy semmivel sem lesz drágább), akkor kérdezd meg a mobilszolgáltatód ügyfélszolgálatán... Nekik elhiheted :)
2011. dec. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 macintosh válasza:
100%
Ha magyar mobilt hívsz és az külföldön fogadja a hívást akkor te csak ugyan annyit fizetsz, mint rendesen a roaming díjat a hívott fél fizeti. Nem kell semmit megkérdezni ez így van, két lehetôség adódik: 1. nem veszi fel, mert nem vagy elég fontos hogy fogadja a hívásod és kifizesse a roaming díjat. 2. felveszi, de közli hogy külföldön van és fogd rövidre.
2011. dec. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Roaming esetén a hívott fél fizeti ki a fogadott hívás díját, a hívó fél ugyanannyit fizet, mintha a hívott fél a honos hálózatán tartózkodna.

Gondolj bele!Neked honnan kellene tudnod, hogy ki hol tartózkodik, akit felhívsz?Pont ezért nem vagy hívó félként terhelhető plusz költséggel.

Ha Te mész ki külföldre, és Téged ott valaki felhív, akkor Te is fizetsz...

Én azt megfigyeltem, hogy ha valakit hívok, és külföldön van kicsit máshogy cseng ki a telefon...

2011. dec. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!