Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A közeljövőben Iphone 4-et...

A közeljövőben Iphone 4-et szeretnék venni és lenne pár kérdésem?! értelmes, normális válaszokat várok!

Figyelt kérdés

Tehát az lenne a kérdésem, hogy még nem töltöttem be a 18. életévemet és, szerintetek a T-mobile-ba egyedül megvehetem a telefont? Mármint nem kell hozzá felnőtt személy azért, hogy egy 17 éves lány ott hagy 150-160ezer ft-ot?!

Előre is köszönöm a válaszokat, és ha, tudtok akkor véleményeket, tapasztalatokat is szeretnék a telefonról hallani! Köszönöm


2011. dec. 9. 19:34
1 2
 11/14 bp1985 ***** válasza:
Előfizetéshez nem elég a személyi. Kell saját névre szóló közüzemi számla is. Azzal tisztába vagy, hogy jb nélkül semmit nem ér, és nem olcsó az előfizetés sem? 150-et nem kell otthagynod, mert előfizetéssel kb 20, de rádtukmálnak minden sz@rt mellé.
2011. dec. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nagyon jó telefon.Én nekem is van egy fekte 16 GB os. Nagyon szeretem.Bár mondjuk én nem előfizetésre vettem meg.Sok sok alkalmazás jó kezelés jó kinézet.Tegnap 21:36.Ha nem mutogatja az idén barnultaknak meg mély zsebben tartja úgy biztonságosabb.18/F
2011. dec. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Utolsótól szeretném kérdezni, hogy te hol vetted??
2011. dec. 10. 20:20
 14/14 anonim ***** válasza:

Vaterán 99 ért 3 hetesen karcmentesen 11 hónap garival.

Szerencsémre pont egy T-Mobilos dolgozótól.Így T-Mobile függő a telefon is.

2011. dec. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!