Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon tud többet?...

Melyik telefon tud többet? ZTE Skate vagy Samsung Galaxy ace? NEM MINŐSÉGRE VAGYOK KÍVÁNCSI CSAK A TUDÁSRA.

Figyelt kérdés

processzor,képminőség stb.

itt az összehasonlítás: [link]


2011. dec. 9. 20:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Vegyél inkább egy SE Live-ot, ha jót akarsz...


Esetleg Defy-t.

2011. dec. 10. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
valóban ezek mrá mind2 elvault fos és a skate is 40e a tmobnilba dominósan ami azért sok érte főleg h. nagyjából egy kicsit feltupírozva de ugyanazt a hardvert pakolták alá mint annó a bladere. Most 40 ért a sima xperia mini a legjobb választás (FIGYELEM NEM AZ A X10 MINI!) mert megvan benne a brutális hardver sokkal jobb a kamerája mint ennek a kettőnek ebből kifolyólag sokkal gyorsabb nyilván több 3d-s dolog is elmegy rajta szaggatás nélkül. Meg a többi számításigényes program sem okoz neki gondot. Az egyetlen ami említésre méltó és amiben kinek a pap kinek a pappné az a kijelző mivel a skate ben 4,3 colos a miniben meg csak 3 DE!! hiába kisebb attól még szebb a képe mert mobile bravia engine van benne tehát ha jót akarsz ezt veszed a live sem szar de a 0,2 collal nagyobb kijelző szerintem nem ér meg tizenakárhyányat a zenei részét meg haggyuk ez egy nagy parasztvakítás ezeknél már hülyeség ez a zene telefon dolog mind1 ik ugyanolyan jó....és ne hidd hogy azért áradozom az xperia miniről mert nekem az van nem nem az van hanem defym van de mikor ezt vettem 60 ér akkor még nem volt mini legalábbis 40 ért biztos nem de akkor tuti azt vettem volna az 1Ghz-es snapdragont kár kihagyni...
2011. dec. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Sakte anyit tudd minet a Samsung galaxy s 2
2011. dec. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Ja annyit tud...
2011. dec. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Ne gyertek mindig a Sony val le pipája a zte
2012. jan. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Mért lenne már jobb a kamerája


Te egy Sony b...vagy

2012. jan. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
utolsó nem vagyok sony ..zi és a kamerája tényleg fényévekkel jobb de nem is igazán a képalkotásra tértem ki hanem h. videóból mennyivel jobbat vesz fel 1280x720 közben meg folymatos autofókusz megy nagyobb kijelzőkön visszanézve sem fog olyan gyatrán kénézni mint egy skate val felvett video és már elegem van h. itt a sok okos infózseni csak sérteget és olynakokkal köt belém ami rohadtul egyértelmű de persze utána meg jönnek sírni h. akad a böngészés a skate-n....én és páran mások nem akarunk nektek rosszat ezt kéne felfogni leírom mégegyszer ha nagy kijelző kell akkor vegyétek a skate-t de ezzel erős kompromisszumokat kell majd kötni a gyenge hardver miatt...egyik kérdező pl azon rinyál h. melyik főzött romot pakolja rá h. gyorsabb legyen mert még a böngészés is laggol rajta...
2012. jan. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Ja jó nekem is Skate vav
2012. jan. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Nme tudom mért elavult ember most jelent meg nem rég a Skate
2012. jan. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Amugy a nővéremnek Sonyi X mini van

és le pipája a ZTE

2012. jan. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!