Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericsson xperia x8 mit...

Sony ericsson xperia x8 mit csináljak, hogy tudja olvasni a word és az exel fájlokat?

Figyelt kérdés
Felraktam egy word fájl-t nem hogy megnyitni, de még meg sem találtam azt!Fájlkezelőt sem találok a telefonon, vagy ezt is telepíteni kell?
2011. dec. 10. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. dec. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen. Wordhöz a ThinkFree Office a legjobb, de jobban jársz, ha előbb átkonvertálod pdf-be, úgy gyorsabban kezeli a telefon.
2011. dec. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mivel nincs internet kapcsolatom a telefonon, ezért a gépemről raktam fel a fájl kezelőt, de a telefonon nem találom meg/nem tudom telepíteni.
2011. dec. 10. 13:04
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért kell fájl kezelő de ha minden igaz elvileg lenni kellene egy alapból telepített programnak az OfficeSuite .

Ezzel megtalálod (sd kártya->és megkeresed)

2011. dec. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a legutóbbi vok

ajánlom ha akarsz több progit menj el ingyenes(szabad) wifi-hez tölts le egy fájl kezelőt/OfficeSuite-ot úgy könnyebb lesz boldogulni

Amúgy ezeknek az androidos telóknak már alap fontosságú a net/wifi.

2011. dec. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
még egyszer az utóbbi fájl kezelővel lehet csak megkeresni a telepítőket amit gépről raksz rá
2011. dec. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!