Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudnék letölteni gépről/t...

Ben11222 kérdése:

Hogy tudnék letölteni gépről/telefonról Android marketről téma launchert LG Optimus GT540-re? (Android 1.6 system)

Figyelt kérdés
LG Optimus GT540 Telefonomra próbálok témát felrakni. A Tamát leszedtem telefonról, majd egyy téma launchert kersek de nem találok az andoird marketen. Laptopról is próbálok elötlteni egy téma launchert de nem tudok, mert azt irja THIS ITEM SINT COMPABILITY WITH YOUR DEVICE.
2011. dec. 10. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Olyan, hogy téma launcher vagy theme launcher nem létezik. Szerintem azért nem találod. Egyyszerűbb lenne ha megnéznéd melyik launcherhez van a téma amit letöltöttél és akkor azt teszed fel. Vagy inkább keresel egy launchert (pl. go launcher ex) és ahhoz keresel témákat.

Akkor a másik probléma az, hogy 1.6-os android van még a telefonodon. Frissítsd 2.1-re. Valószínűleg azokat amiket eddig találtál nem kompatibilisek az 1.6-os androiddal.

2011. dec. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Helló, kerestem már mindenhogy aHome, go ex, panda home stb. nem találja a telóm a marketen. hogy tudnám frissíteni 2.1 re?
2011. dec. 10. 18:53
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Ezekkel tudod frissíteni.

2011. dec. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!