Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik főzött ROM legjobb Htc...

Melyik főzött ROM legjobb Htc desire Hd-ra?

Figyelt kérdés
2011. dec. 10. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Sense nélkül talán CM7, Sense-el CoreDroid.
2011. dec. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nincs legjobb, a ROMok a készítő szándékai szerint tartalmaznak elemeket, amelyek nekem kellenek vagy sem.

Olyan ROMot választok, amelyekben azok az elemek, alkalmazások vannak benne, amelyekre szükségem. Nem választok olyat, amelyben számomra felesleges alkalmazások vannak.

Hogy példát is mondjak: nekem nem kell az olyan, amelyben

animált hátterek vannak, mert feleslegesen eszi a processzorteljesítményt és akkuidőt, van aki meg szereti.

2011. dec. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi értelme az alapján ROM-ot választani, hogy milyen alkalmazás van benne?

Bármelyik appot, hátteret stb. törölheted/telepítheted.

Nem értem, ezt fejtsd már ki.

Én speciel az alapján választok ROM-ot, hogy milyen stabil, gyors és milyen lehetőségeket kínál a konfigurálásra.

2011. dec. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ok, én kütyübolond vagyok, akkor Neked itt a válasz:

A leglightosabb romot választom (ezt mondtam volna a kérdezőnek?), és én pakolom fel azokat az alkalmazásokat, amit használni akarok...

2011. dec. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem is foglalkozol vele, hogy mennyire stabil vagy gyors a ROM, csak feltolod amiben a legkevesebb cucc van?

Azigen..

2011. dec. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nekem is fontos hogy gyors. Most pillanatnyilag RunnyDROID-ot használok. Úgy érzem eddig el tökéletes.Használtam ARHD-t (6.3.1) de van benne egy idétlen hiba ami nagyon idegesítő.

Ez a Runnydroid elég okés még Beats Audio hangkorrekció is van benne :D

2011. dec. 10. 16:01
 7/7 anonim ***** válasza:

De, azért foglalkozom vele, elolvasom a fellelhető információkat, és utána felteszem, megnézem...

Egy ROM csere max. 5 perc..

Az alkalmazások, adatok visszapakolása, ha érdekesek még, PC-re mentésből megy vissza, az se sok idő..

És akkor nézem, mit tud az új...

2011. dec. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!