Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor One Touch új telefonom...

Telenor One Touch új telefonommal miért nem tudok netre csatlakozni?

Figyelt kérdés
Ma délután vettem, próbáltam beállítani a Google-fiókot, vagy csatlakozni bárhová (facebook, alkalmazások), de kiírja minden próbálkozásnál, hogy nem vagyok csatlakozva, ellenőrizzem a beállításokat.. Próbáltam Telenor oldaláról beállítást küldeni a telóra, ott sms-ben azt kaptam, hogy: tarifacsomagjába foglalt adatforgalmát kizárólag az online APN kiválasztásával tudja igénybe venni. Beállításhoz hívja a 1220-at. Felhívtam őket, a leányzó azt mondta, hogy erre a telóra nem tud beállítást küldeni, de lediktálja azokat. Kb. össze-vissza diktált adatokat, kb. stimmelnek is a gyári beállításokkal, mégsem tudok netezni. Mit csináljak???:(
2011. dec. 10. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet maga a szolgáltatást nem aktiválták a kártyán. Hívd fel megint az ügyfélszolgálatot és kérd meg őket, hogy aktiválják. Meg a telefnor oldalán még ott van, hogy mik a helyes netbeállítások.

De ha javasolhatok egy dolgot: köss egy normális netes csomagot. Havonta fix összeget fizetsz ezért cserébe lesz egy fixen felhasználható netes kereted és a túl is léped nem számláznak tovább csak csökkentik a net sebességet.

Ezek a havidíj nélküli csomagok kicsit húzósak tudnak lenni ha sokat netezel.

2011. dec. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ! Azóta megint próbálkoztam az ügyfélszolgálattal, újra aktiválták a már meglévő Start csomagomat, sőt, hasonlóan gondolkodtam én is, mint Te, így rendeltünk hozzá egy internet-szolgáltatást. És...most sem tudok csatlakozni...már ki- és be is kapcsoltam a készüléket, hátha frissül a dolog, sms-t kaptam a megrendelt szolgáltatás életbe lépéséről. Mégsincs változás.. kár, hogy itt a városban nincs Telenor üzlet, csak Partner boltok. Ők nem igazán értenek az ilyen hibákhoz, persze elsősorban az értékesítés a feladatuk..:(
2011. dec. 12. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!