Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell telefonon szoftver...

Hogyan kell telefonon szoftvert cserélni (itthon)?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy szoftvert telefonon(esetemben Nokia 5130) bárki tud cserélni.. Hát én nem, én csak frissíteni tudom.. Hogyan kell cserélni?

INGYEN!


2011. dec. 11. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg androidos barátoktól hallottad ezt, náluk erre valóban van lehetőség, de az is csak egyfajta frissítés. Nokián erre nincs lehetőség, de ha lenne se tudnád megcsinálni otthon sufnyiba, mert azért kéne hozzá némi szakértelem.

De megnyugtatlak: NEM LEHET :D

2011. dec. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem androidos barátoktól hallottam! :)
2011. dec. 11. 10:32
 3/8 A kérdező kommentje:
Amúgy lehet, hogy szoftverhiba miatt nem ismeri fel a telefonom? Mit csináljak, hogy felismerje?
2011. dec. 11. 10:40
 4/8 anonim ***** válasza:

"szoftverhiba miatt nem ismeri fel a telefonom? Mit csináljak, hogy felismerje?"


Mit kellene neki felismerni?

2011. dec. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

epp az ilyen hozzaertok es barataik miatt van ennyi sz@rraegett/tonkretett telefon az utcan.

hozzaertes/szakertelem nelkul,telepitgetik az ossze-vissza ganyolt,otvar "programokat" oszt megy a sipitozas,hogy meghalt a telefonom.

2011. dec. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

*fülhallgató

elnézést, siettem.

2011. dec. 11. 14:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbáld eredeti nokia fülessel.
2011. dec. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam.
2011. dec. 13. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!