Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ennyire szánalmasak a hivatalo...

Ennyire szánalmasak a hivatalos eladók?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy most a T-mobile-nál levőkre gondolok, mert usb otg kábelt kérdeztem, hogy van-e, erre mondták, hogy 1 hét alatt tud szerezni. Aztán nézem, hogy 1 speedshop féle oldalról nézi a cuccokat.. Hát, néztem én is.. Azért szép.

Onnan én is meg tudom rendelni, s a végén a csaj nem is talált..


2011. dec. 11. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Te vagy a szánalmas, hogy a T-Mobile-tól akarsz OTG kábelt venni.
2011. dec. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hagyd csak, aki ilyen hülye, megérdemli, hogy ötszörös áron sózzák rá.
2011. dec. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hehe, nem vagyok szánalmas, csak érdeklődtem, hogy kb mennyi.. Amúgy meg tudom, hogy 1k-ért meg lehet kapni. Szóval, ti vagytok a hülyék. Mert lenéztek mindenkit. Amúgy meg azért érdeklődtem volna meg, mert úgyis tokot vettem, s kíváncsi voltam, hogy mennyi eredetileg az ára, amennyiért ők adják el. Aztán láttam, hogy ők is csak rendelik, s rádöbbentem, hogy azért köcsögök.. De kiszolgálásilag legalább jók.. xD
2011. dec. 11. 14:29
 4/9 anonim ***** válasza:

miért köcsögök,hogy rendelik?

te is köcsög vagy,ha rendelsz!

2011. dec. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Sajnos neked is nehéz felfogni ezt az egészet.

Az van, hogy ők külön rendelik a cuccokat még, s nem is olyan hivatalosabb helyről, s úgy adják el, mintha a sajátjuk lenne. A végén majd Vateráznak..

Szóval, max te vagy a k*csög, mert szánalmas, amit írsz.

2011. dec. 11. 15:49
 6/9 anonim ***** válasza:

vateráznak?

szánalmas vagy!

és ha nincs raktáron mit csináljanak?

ők is rendelni fogják!

2011. dec. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem, ez nem szánalmasság, hiába mondod..

Mivel 1 nagyobb t-s boltból akár rendelhetnék, vagy a samus boltból rendelni..

Szóval.. ha hivatalos bolt, akkor már annyit elvár tőle az ember, hogy hozzá való cuccokat adjanak hozzá, s ne 1 ismeretlen kínaibb cuccokat.

2011. dec. 11. 18:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Te retardált vagy? Samsung cuccot szerinted csak Samsung boltban árulnak?
2011. dec. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem érdekel, hogy hol vannak samus cuccok, de az eredetiségről volt itt szó. Szóval a helyedben csak rádöbbennék, hogy ki a retardált..

De tokot is vmi kínai vackot rendeltek, meg em samus cuccokat is adnak el, úgy, hogy samuhoz van.. Téma felőlem lezárva, mert úgy látom, hogy túl nehéz kérdést tettem fel, s az emo-sok meg támadnak.

2011. dec. 11. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!