Samsung Galaxy Ace?

Figyelt kérdés
Vélemények? Minden érdekelne, köszönöm!:)
2011. dec. 11. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
xperia mini
2011. dec. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én nagyon elégedett vagyok az én Ace-emell.
2011. dec. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
xperia mini azért nem kell, mert (hogy is mondjam) vaskos ujjaim vannak, próbáltam már olyan telefont, hát mikor megláttam, hogy ez ekkora? na mondom nem is kell akkor. :/
2011. dec. 11. 18:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Röviden az Ace-ről: túl van árazva rettenetesen, már akkor is elavult volt, amikor piacra dobták, régi ARMv6-os procija van, ami nem sokat ér, a kijelzője az egyik leggyengébb darab a piacon, a gyári ROM optimalizálatlan, gyakran instabil, a tudása botrányos az árához képest.


Ennyi pénzből 4x komolyabb tudású telót kapsz. Ha nem kell az Xperia Mini (kb. 2-3x komolyabb hardverileg, ezen felül minden másban is veri az Ace-et), akkor ott a Live, a DEFY vagy a Wildfire S (ez utóbbi is túlárazott kicsit, de legalább tudja a Flash-t és minőségi darab).

2011. dec. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

@19:02

+1

2011. dec. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
?
2011. dec. 11. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!