Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4S-re már van Jail-break?

Iphone 4S-re már van Jail-break?

Figyelt kérdés

Nem tudom ,hogy megy ez de telefon vásárlás előtt állok és megfordult a fejemben egy Iphone 4S is. Még életemben nem volt apple termékem főleg nem iphoneom de ha jól tudom "Jail-breakelni" kell a telefont , hogy netről leszedett alkalmazásokat is tudjál futtatni a telefonon. Nem akarok pénzért vásárolgatni különböző appokat maga a készülék és elég drága ,nem hogy ha még a szoftvereket is veszegetem... :)


Szóval van jail-break az iphone 4S-re avagy nincs... ?:)


2011. dec. 11. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


lassan érkezik ^^ , még nincs

2011. dec. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2011. dec. 11. 20:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Nehogymár 200.000 Ft-os telefonra van lóvéd, de havonta 3-4 500 Ftos appra meg ne legyen... Ez szerintem 1 picit paradoxon. :D
2011. dec. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ki mondta , hogy besétálok a tmobile-ba és megveszem 260 ezer forintért ha vaterán vagy más honlapon 120-140K-ért is megtudom szerezni?:D És mivel karácsony van nem szégyen ha költök magamra úgy hiszem ,hogy legalább egy évben egyszer el ereszthetem komolyabban a pénztárcámat...(Már ha megengeded) illetve minek fizessek olyan dologért amit akár ingyen is megszerezhetek/használhatok ez olyan mint ,hogy manapság 10 forintért kb. semmit nem kapok max egy zsemlét de már azt sem igazán de mégsem dobálom el mert 10x10 forintért már vehetek egy kakaós csigát :D sok kicsi sokra megy... :) Havi 5db 500Ft-os app 2500Ft 12x2500=30K 4-5 év alatt vissza jönne a telefon ára... :) illetve ebből a pénzből vehetek egy mobilnetet ami igazán nem jönne rosszul... :)
2011. dec. 11. 21:44
 5/5 A kérdező kommentje:
Khmm arról nem is szólva ,hogy amikor eldobtam egy 10 forintost persze ,hogy az hiányzott a 4. sörömhöz...:D
2011. dec. 11. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!