Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Wildfire S vagy Sony...

HTC Wildfire S vagy Sony Ericsson Xperia Mini Pro?

Figyelt kérdés
Melyiket vennétek meg?
2011. dec. 11. 22:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Xperia, sokkal erősebb telefon.
2011. dec. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
A kettő közül csakis a HTC...az összes Sony szerintem hulladék...nekem legalábbis csak rossz tapasztalatom volt velük.
2011. dec. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%

Már megint egy új reg mondja meg a frankót...


Kérdezőnek:


Xperia mini is nagyon jó, ha nem kell a mini pro fizikai qwerty billentyűzete esetleg még a Sony Ericsson Live.

2011. dec. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%

"az összes Sony szerintem hulladék..."


Nyugodtan elmehetsz a ..csába az összes regisztrációddal együtt.

2011. dec. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

Tudjátok ti meg b.sszátok meg, akár egymást is...ez a véleményem, és nem is alaptalan, eddig 2 sony telefonom volt, egyik sem bírta fél évig, pedig tokban voltak, és nem is nyúztam agyon őket.

Amúgy meg, még ha új regisztrált EMBER lennék, nem reg, akkorsem kellene leszólni, mert én sem nektek mondtam, h hulladékok vagytok, hanem egy sz.ros telefonra. És nem, nem szifonom van.

2011. dec. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%

Kissé érdekes, hogy az utóbbi 2-3 hónapban mindig olyan emberek szarozzák orrba-szájba az új miniket akiknek nincs arányuk...


Én is nyugodtan írhatnám ezt bármilyen telefonra. Volt nekem és az ismerőseimnek szinte minden gyártótól telefonjuk amik nem bírták fél évig.

Szomszédomnak régebben 2 samsungja is amiből az egyiket nem lehetett tölteni 1 hét után. A másik pedig egy 5230-as volt, annak beszart a kijelzője, mégse szarozza és nevezi hulladéknak az évekkel később kiadott galaxy-kat...

2011. dec. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem kell a süket duma, jó ideje regelve vagyok ide. Naponta olvasom főleg a mobiltelefonok témakört és alig feltűnő, hogy mindig az ilyen aránynélküli EMBEREK jönnek elő ezzel a sony hulladék dumával, ráadásul ezzel a szöveggel, hogy volt nekik sony telójuk és beszart egy idő után.
2011. dec. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ellenpéldaként, van egy 6 éves beázott K300i-m félig szétrohadt alaplappal (visszadobta a szerviz, garanciamegvonás), mégis működik a mai napig. A 4 éves W610i-m hibátlan. Ahogy anyám 4 éves K310i-je és apám 5 éves J220i-je is.
2011. dec. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
ez mind baromság egyik sem szar csak ha tönkreteszed ennyi. Hülyeség már ez a "ez nem megbízható ezt ne vedd" duma mind1 telo jó nemszoktak csak ugy maguktól beszarni ha meg igen ott a garancia jobb esetben ja és xperia minit vegyél legjobb ár érték arányú telo
2011. dec. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mert az arány tesz mindenhatóvá és mindentudóvá, ugye?! Honnan tudod, hogy én mennyit olvasok a telefonokról, vagy esetleg nem telefonokkal foglalkozok, akár tesztelgetem őket, akár eladom (mellesleg így nem foglalkozok velük). A kérdező kérte a véleményünket, én elmondtam a sajátomat, szerintem normális hangnemben, erre a két nethuszár elküldött a 'csába, és akkor még természetesen én vagyok a hülye...gratulálok okoskák. Tisztelet a kivételnek, pl. Jolinarnak.
2011. dec. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!