Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Utánvéttel érdemes Iphone...

Utánvéttel érdemes Iphone 4-et venni? Hogyan tudom így kideríteni, hogy igazi a telefon? /azaz nem klón/

Figyelt kérdés
Láttam egy egész jó árban lévő iphone 4 telefont, de nagyon messze van innen, ezért csak utánvéttel vagy futárszolgálattal tudnám megvenni!
2011. dec. 12. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy, hogy átvételnél megnézed.
2011. dec. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Új..használt? Mennyi az az összeg? Esetleg 1 link ahonnan vennéd.
2011. dec. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor ha futárral veszem akkor van jogom a csomagot leellenőrizni, és ha hamis visszaküldeni?? És hogy tudom megnézni hogy nem klónt veszek??? :)
2011. dec. 12. 17:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb, hogy a legtöbb klónnak leszedhető a hátulja és az oldalsó sim kártya helye(ami eredetileg lenne) csak bele van karcolva. Persze szoftveresen is meg lehet nézni, de ez talán még egyszerűbb.
2011. dec. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jogaid vannak,csak nem ebben az esetben.A futár nem fogja addig odaadni amíg ki nem fizeted.
2011. dec. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor fel lehet jelenteni a futárt. A vásárlónak ugyanis nem csak joga, hanem kötelessége tételesen ellenőrizni a csomagot, hiszen ez alapján írja alá az átvételi elismervényt.
2011. dec. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez így van, még a futárcégek honlapján is ott van.
2011. dec. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi a túró van a honlapon? Ez itt a GLS szabályzatából van.


[link]

2011. dec. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a segítséget!! :)
2011. dec. 13. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!