Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tudjam, hogy wifivel...

Honnan tudjam, hogy wifivel netezek vagy megy a pénzem?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy xperia livet és az lenne a kérdésem vele kapcsolatban, hogy honnan tudom, hogy mikor internetezek wifivel és mikor aélkül? Ha be van kapcsolva a wifi akkor mindenképp azzal netezek? Segítsetek :S És előfizetéses telefonnál ( T mobile) ami le van korlátozva 1600 ftra, vagyis ilyen a díjcsomag, hogy ez az összeg lebeszélhető havonta utána meg még fel lehet tölteni, mint egy kártyást, van valami szám vagy ilyesmi amiről le tudom kérdezni, hogy éppen hány ft-nál járok?
2011. dec. 12. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenhez tartozik egy kis ikon az értesítési sávon. Ezekről részletesebben a használati útmutatóban vannak írások. Ott fel van tűntetve, hogy ha pl. a G, E, 3G, H valamelyik és mellette a két nyíl igen aktívan villog akkor bizony a mobilhálózaton netezel. Wifi kapcsolat esetén meg más ikon van.

Androidnál a wifi kapcsolat élvez elsődlegességet, ezért ha rá vagy kapcsolódva egy wifi hálózatra akkor mindenképp azt használja. Ha valami miatt megszakadna a kapcsolat csak akkor vált át a mobilnetre.

2011. dec. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem (S-E X10) ha a telómon be van lőve a wifi és a környéken van egy ismert pont amihez rendesen tudok is kapcsolódni, akkor automatikusan kapcsolódik is. Ezt egy ilyen legyezőszerű ikon mutatja a térerő mellett. Amíg wifin kapcsolódok, a mobilnet kikapcsol. A tieden is így működik. A másik kérdéssel nem tudok segíteni, telenoros vagyok.
2011. dec. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) megnyugtattatok :)
2011. dec. 12. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!