Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen fajta INGYENES androido...

Milyen fajta INGYENES androidos médialejátszókról tudok, melyek erre képesek? Linket is légyszi', a letöltéshez. Köszi.

Figyelt kérdés

Az alábbi három al-kérdés közül ha valaki csak egyikre tud válaszolni, örömmel veszem azt is! Előre is köszi.


Ilyen fajtájúakat keresek:


- egyrészt audio player-t, mely ezekre képes:

equalizer, flac, mp3


- másrészt video player-t, mely ezekre képes:

avi, 3gp, mp4, ESETLEG: KEZEL FELIRAT FILE-T is.


- Ennél a leírásban szerepel equalizer screenshot, installáltam, de nem lelem a menüjében... tényleg nincs?

*****



Az egyszerűség kedvéért összefoglalom:


- avi -s lejátszó kellene nekem androidra, valamint

- equalizeres flac lejátszó.


(A többi, említett formátumot alapból tudja minden telefonos player.)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. dec. 12. 21:35
1 2
 1/15 anonim válasza:
zenére a legjobb a PowerAMP
2011. dec. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Videólejátszó: Mx video player, Mobo player, rock player, mvideo player, bs player stb. mind kezeli a feliratot és viszik az avi-t is.


Zenelejátszó: Power amp, winamp

2011. dec. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a power amp-ot midjárt megnézem google- lel, honnan tudom letölteni, ugyanis per pillanat nincs lehetőségem market-ezni, csak délutánokon valahol (nincs mobil netem).


De ha tudtok letöltőlinket a Power Amp-hoz, meg az egyik, szintén általatok ajánlott videoplayerhez, szívesen veszem, köszi. :)


Apropó, valaki felrakott nekem korábban winamp-ot, de azon nincs equalizer! Lehet, h régi verziójú volt, és az újabb már tud? Sőt, flac-ot se tudott.

A Power Amp képes flac-ot játszani és equlizerrel rendelkezik?

2011. dec. 12. 21:47
 4/15 A kérdező kommentje:
Apropó, látom a google találatok között, h létezik full verzió is, ennek unlocker-je stb, szóval ha normál verziót szedek le, esetleg nem képes mindenre, mint a teljes? Lehet, h winamp-om is ezért nem kezelt equlisert és nem játszott flac-ot...?
2011. dec. 12. 22:01
 5/15 anonim ***** válasza:
A Power ampban van minden ami neked kell. A próba változata is ugyanazt tudja mint a teljes csak a lejárat után nem lehet használni (vagy még amikor kb. fél éve kipróbáltam nem tudtam utána használni). A teljes változattal nyilván ilyen problémád nem lesz.
2011. dec. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

[link]

Azt írja, a Power Amp nem ingyenes, hanem 15 nap trial. Jeleztem, ingyenes érdekel. De azért köszi. Vagy megoldható, vmi spéci ingyenes unlockerrel a full? Nem értek hozzá, lehet ,h rossz a legutóbbi (jelen) kérdésem.

2011. dec. 12. 22:07
 7/15 A kérdező kommentje:

(Látom, mialatt kiküldtem kommentem, épp azon percben te is, így azt nem láthattam, bár nem vészes.)


Valaki tud olyan zenelejátszót, amilyet keresek?: teljesen ingyeneset (freeware érdekel, nem trial).


Köszönöm előre is a válaszokat.

(A legutóbbinak is köszönöm, bár nem olvasta el figyelmesen kérdésem. Most rákeresek a video lejátszókra, hátha van köztük ingyenes, aztán visszanézek, jött-e új válasz.)

2011. dec. 12. 22:12
 8/15 anonim ***** válasza:

Torrent meg warez oldalakról mondjuk le lehet tölteni ezeket ingyen is. Ha már úgyis ezeket keresed a google-n akkro gondolom csak előkerültek ezek a találatok is.


A trial-ok meg abszolút kilőve? Mert a Player Pro trial változata teljes értékűen tovább használható ha lejár a próbaidő. Csak a DSP packet kell hozzá külön letölteni akkor lesz benne eq. Ha ez még belefér akkor ez is jó lenne. Illetve itt is érvényes, hogy torrent és warez oldalakról beszerzhető teljes változata is.


Amit viszont még nem próbáltam, de írja a flac támogatást és az eq-t meg még ingyenes is és nincs is belőle fizetős változat az a Kascend Music Player.

2011. dec. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

_ZENE LEJÁTSZÓK:


Köszönöm, ezeket is megnézem majd! :) Jól jöttek az ötletek!



_VIDEOPLAYER-ek:


Per pill az mVideoPlayer -re kerestem rá, letöltöttem, FREEware, írja a feliratokat, avi-t nem említ, de ha azt mondod, kezeli, remélem. :) Holnap letesztelem, ma már nem lesz rá lehetőségem.

A BS Player-t is néztem, de a hivatalos honlapja szerint még csak készülőben van, ha jól értem (?)

2011. dec. 12. 22:37
 10/15 anonim ***** válasza:
Lehet az valamilyen bővített változat lesz, mert Marketen már van egy verzió. Én mondjuk az Mx playerre szavazok videólejátszók tekintetében.
2011. dec. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!