Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Iphone-m 8Gb-os....

Van egy Iphone-m 8Gb-os. Játék közben lefagyott még sikerült kikapcsolnom, de most meg nem tudom visszakapcsolni! Van valakinek valami ötlete, hogy ilyenkor, mi a teendő?

Figyelt kérdés
2009. máj. 17. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Én személy szerint PDA-s vagyok!szerintem a szoftverel van valami ha van garanciája vid szervizbe!!de ha nincs probáld magad cimszoval keresni rá egy uj szoftvert( aszem 2.2 es az uj)
2009. máj. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is az van.

Szerintem (gondolom már próbáltad) sokáig nyomd a bekapcsolót ott a tetején:)

Nekem, ha lefagy akkor úgy szoktam kikapcsolni, hogy egyszerre nyomom mind a két gombot, majd elengedem a középsőt, és kis idő múlva elengedem a felsőt is. Szerintem próbáld meg bekapcsolni így...

2009. máj. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Most ez az Iphone olyan kártyával működik mint egy sima mobil, és akumlátorja is van? Mert ha igen akkor nekem van egy ötletem. Egyszer az én Samsung telefonom fényképezés közben legyafott és bármit csináltam vele nem történt semmi, kikapcsolni se lehetett. Erre kitaláltam, hogy leszedem a hátulját megmozgatom az aksit meg a kártyát és újra megpróbáltam bekapcsolni, sikerült, működött. :)
2009. máj. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi sikerült bekapcsolni az iphont.
2009. máj. 17. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!