Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van a telenornál valakinek...

Van a telenornál valakinek családi csomagja?

Figyelt kérdés
Hányszor vonnak a kártyásnál havidíjat? Mert mi is benne vagyunk, és 9-én feltöltöttük a kártyát, le is vonta az egyenleget, aktiválták, majd 12-én jött egy sms, hogy ha 14-ig nem lesz rajta akkor inaktiválják a csomagot. Hogy is van ez? Most hetente vonják a havidíjat? Másnak is van/volt így?
2011. dec. 13. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Hivd fel a 1220-at!Ott pontosabb választ fogsz kapni.Nekem is van családi csomagom de az mind előfizetéses.Van benne feltöltökártyás is de azt nem a közelemben használják igy arról nem tudok mondani semmit.
2011. dec. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem van családi csomagom, én is jártam így. Ez azért van, mert számlaösszegzés nem mindenkinél ugyanakkor van, nekem pl 7-ikén, anyukámnak 31-ikén. Ha számlaösszegzés előtt egy nappal aktiválod a csomagot, másnap új kezdésnél fogja kérni az arra a hónapra esőt is. Nem tudom, érthetően írtam-e, remélem igen. A lényeg, hogy jegyezd meg, hogy 14-ikén van számlazárásod, és innentől kezdve nem futtok bele ebbe a csapdába. Mikor rákérdeztem a telenornál, hogy mégis, hogy működik, hogy két napja, aktiváláskor nem szóltak nekem erről, csak vonogatták a vállukat, hogy nekem kellett volna megkérdeznem vagy tudnom, mikor van számlazárás. Szóval, rohadt egy rendszer, de innentől nem fognak szívatni, havi egyszer vonnak csak. Neked mindig 14-ikén.
2011. dec. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De valószinű az van,hogy 14-én van hózárás és addig levonták a havidijat.Igen,arra a pár napra is egész havit vonnak le!A következő havidij meg 14-én esedékes és ha nem tudnak levonni akkor inaktiv lesz.
2011. dec. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ!
2011. dec. 13. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!