Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van még Magyarországon ilyen...

Van még Magyarországon ilyen telefon?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy S telefont szeretnék venni..de mivel kifutó modell ezért alig van belőle. De én nagyon szeretnék ilyen telefont és ha valaki tudja, hogy hogyan szerezhetek SGS-t annak megköszönném. Esetleg még az is érdekelne hogy ilyen árban mint ez a telefon és kb. ilyen nagyságú..csak más telefonnak mit tudnátok ajánlani?
2011. dec. 13. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet kapni,60 körül menj bevásárló kp-ba ! biztos találsz és jó telefonok .
2011. dec. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pécsen már az egész várost bejártam és sehol sincs. Most megpróbálnak rendelni de ez sem biztos még..és azért kérdeztem, hogy aki tudná h hol van még ilyen annak megköszönném
2011. dec. 13. 19:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem van hibátlan karcmentes írj p.ü.
2011. dec. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pedig kb 1-2 hete az Árkádban lévő Média Markt-ban láttam SGS-t
2011. dec. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ja tudom..de ott drágább:S asszem 90E és én elöfizusan akartam venni:/
2011. dec. 14. 08:15
 6/7 anonim válasza:
Tmobil oldalán láttam azt hiszem ott van még vagy pedig telenor vagy vodafon. Na most idelöktem mindet de nézd meg az oldalt mert ma néztem pont :)
2011. dec. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát az oldalon fent van..de azt nem is frissítik folyamatosan..emg voltam telenorba és szolgáltatónál már nem is lehet kapni:S legalábbis szerintem...:S
2011. dec. 15. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!