Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen alkalmazásokat töltsek...

Milyen alkalmazásokat töltsek le Android Market-ről?

Figyelt kérdés

Ma vettem egy ZTE Skate telefont,és szeretnék letölteni alkalmazásokat.Valami jó játékot,jópofa alkalmazásokat szeretnék,csak nem ismerek egyet sem.


Még azt akarom megkérdezni,hogy ha letöltök egy alkalmazást,feltelepítem,és elindítom akkor az kapcsolatban van az internettel,vesz le tőlem pénzt?


Köszönöm!:)


2011. dec. 13. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Azt töltöd le ami tetszik. Ki kell próbálni mindent.

A Google Sky Map elég jópofa alkalmazás tud lenni ha szereted bámulni a csillagokat. A Talking cat tom és társai is egy ideig viccesek aztán már nem annyira.

Játékok: A nagy népszerűségnek örvendő Angry Birds-öt biztos ismered. Na azt ki is próbálhatod. Akkor a telefon giroszkópjával irányítható Labyrinth. Alchemy, Bouble Blast 2 , inotia 3 se rosszak.


a letöltök egy alkalmazást,feltelepítem,és elindítom akkor az kapcsolatban van az internettel,vesz le tőlem pénzt?


Ha kell neki a működéséhez akkor igen, továbbra is használni fogja a netet.

2011. dec. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:)
2011. dec. 14. 15:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Nézegettem ezt az Andro marketet és vannak elég jó cuccok, de furcsa mód ratyinger is akad. Én tuti dizáynolnám a telómat, hamarosan veszek okos telót, és biztos androidosat. A mozgó-interaktyv háttérképek nagyon jól néznek ki, illetve a 3'cubed nevű 3D-s kinézetű zenelejátszót is valszeg le fogom tölteni, psx-emulátort is playstation játékokk mind futtathatóvá válnak a telón.
2011. dec. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát én leírom mik azok a programok, amiket használok és szerintem hasznosak..legalábbis nekem azok.:) De mindenkinek más..ki kell próbálni...:)

- 3g Watchdog

- ADW Launcher (plusz hozzá valami tetszőleges téma..de szerintem ezzel még ráérsz.:) )

- APN OnOff

- BatteryLife

- BW Animation Package

- Camera 360 Free

- CamScanner - Phone PDF Creator

- CardioTrainer

- Drinking Water (bár ezt inkább csak az elején szerettem, ma már kb egyből törlöm értesítések közül, ha úgy van, de ha iszok, azért jóváhagyom ott...csak a megszokás miatt..:D)

- DroidStats

- GO SMS Pro

- Go!Chat for Facebook

- Google Sky Map

- IM+

- Libra - Weight Manager

- Menetrendek (Győr, Óvár, Pécs, Miskolc..meg még egy két város helyi járata szerepel benne..)

- Messenger WithYou

- NameDay

- Noom Walk Pedometer alpha

- Screenshot UX Trial

- Skype - free video calling

- Sleep as Android

- SoundHound

- Tiny Flashlight + LED

- WiFi OnOff


Hát meg még van pár élő háttérkép, meg játékok...de azok semmi xtra...nekem ezek amik kb fontosak, persze aztán lehet többet írtam, mint kéne...de max nézz körül ezek közül is.


Remélem segítettem, és sok sikert hozzá!:)

2011. dec. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

És a PowerAMP is jó..ez egy zenelejátszó, csak kell hozzá fizetős kiegészítő, hogy teljes legyen..én ezt le is szedtem máshonnan, hogy teljes legyen, de 1-2 nap után hibát ír, pedig egyik legjobb zenelejátszó szerintem, jobb, mint az alap. Meg kamera programot is célszerű szerintem leszedni..nekem baromi rossz képet csinál alapba a telóm, pláne, hogy nincs rajta vaku se..de a Camera 360 sokat segít..és van benne csomó mókás dolog.:)


Amúgy SGS-em van.

2011. dec. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.:)

Egy alkalmazásra felkaptam a fejem,a Wifi On Off-ra.

Ez az alkalmazás mit tud?

2011. dec. 15. 18:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmj xtra..widgetbe kiteheted...es ott bekapcsolhatod a eifit majd ki...es nem kell lehuzni az ertesiteseknel...de ez tenylwg csak a sajat kenyelmem miatt van igy kitalalva.
2011. dec. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én ezeket tenném fel!

1 advanced task killer

2 adfree ( ha zavarnak a reklámok)

3. google translate

4. google maps ( ha nincs fent)

5. facebook

6. made in hungary

7.opera mini

8 Shazam ( zene felismerö)

9. appbrain ( markethez hasonló alkalmazás)

10.Msn, skype ha kell

És a végén egy kis játék! Drag racing

stb... több ezer alkalmazás közül választhatsz

Első 2alkalmazást én minden képen feltenném!

2011. dec. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!