Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem találom, hogy nyissam meg?

JaceWayland kérdése:

Nem találom, hogy nyissam meg?

Figyelt kérdés
Most kaptam egy sony ericsson x10 mini pro-t és az android marketről ingyen letöltöttem rá egy játékot. Minden jól ment, elvileg rajta is van! Csakhogy nem találom! Pedig már mindenhol néztem! Az útmutató azt írja, hogy az alkalmazáspanelen kéne lennie, de nincs ott :( Wifi kéne hozzá?
2011. dec. 13. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha feltelepítetted és nincs ott, csinálj egy restart-ot.
2011. dec. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A telefont már újraindítottam, ha erre gondolsz, de akkor se jelenítette meg :/ nem lehet, h telefonon is be kell jelentkezni marketre vagy gmailbe?
2011. dec. 13. 20:56
 3/4 anonim ***** válasza:

nem lehet, h telefonon is be kell jelentkezni marketre vagy gmailbe?


Hát elég erőteljesen be kéne. Meg valami net is kéne. Azt meg célszerű lenne wifin keresztül adni neki.

Viszont nem tudom, hogy miből szűrted azt le, hogy ahogy te csináltad úgy települ is az alkalmazás. Elve ha nem vagy telón bejelentkezve Marketba akkor a gépen kapsz egy olyan hibaüzenetet, hogy nincs ehhez a fiókhoz hozzárendelve a telefon és akkor ugyebár nem csinál semmit. Nem tudom ez, hogy nem tűnt fel.

2011. dec. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
utolsónak igaza van..
2011. dec. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!