Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobilt ajánlanátok?

Milyen mobilt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Manapság agyba-főbe nyomatják a reklámok az ilyen meg olyan android meg okos telefonokat. Nekem mindig azért kellett a mobil, hogy ha kell, akkor elérhető legyek, illetve én is tudjak beszélni másokkal. Nem vásárolok gyakran magamnak új készüléket, a legutóbbit 2008 őszén vettem, egy Nokia 6300-t, ami akkor nekem újnak számított, hiszen 2004 tavaszától egy Nokia 3100-m volt. És a 6300-n lehetett már videózni, fotózni, stb. Azóta azonban elég nagyot változott a világ, és egyúttal a mobilok kínálata is. Eddig szinte mindenki a Nokiára esküdött, és az LG, Samsung telefonokat lenézték és csak legyintette rájuk. Most viszont, úgy látom, a Nokia kicsit megingott ezen a téren. Fogalmam nincs, milyen mobilt vegyek. Csak annyit tudok, hogy nagyon szükségem lenne már egy újra, mert a mostani 6300 már kezdi felmondani a szolgálatot. Mindenképpen olyan telefont szeretnék venni, amire fel lehet tölteni pl. tételeket, dokumentumot, stb. És persze az sem árt, ha van rajta wifi is.

Mit ajánlanátok? Úgy vagyok vele, hogy 100 000 Ft-nál semmiképpen nem akarok és nem is tudok többet költeni erre a vásárlásra.

Előre is köszönöm a hasznos tanácsokat, tippeket, infókat!


Egy ilyen téren elég tájékozatlan egyetemista srác voltam.


2011. dec. 14. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Sony Ericsson xperia x8, van rajta minden, nagyon jó, gyors is, van wifi, gps, facebook, minden, ami nincs azt meg letöltöd rá. 27ezer kártyásan t-mobilnál. volt előtte 63ezres mobilom, az sem tudott semmi többet.
2011. dec. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha már 100000 Ft a plafon akkor lehet jobbat is venni mint egy X8.

T-nél most akcióba van a Xperia mini, a Telenornál meg a Live with walkman és mind a kettő 50 alatt van egy kicsivel még sokkal jobbak mint egy X8.

Akkor kicsivel többért ugyanezek kártyafüggetlenül, kiegészülve a mini pro-val és a Defy-vel. 80-90 környékén meg Defy+, Neo, Neo V, Ray vagy épp egy HTC Desire Z is kapható. T-mél még egy Desire S is belefér Dominó csomagban.


Meg javasolt olvasgatni a mobilarénát, teszteket, a készülékek fórumait meg ha ezek közül választasz akkor androidról se árt némi információt nyerni.

2011. dec. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. dec. 14. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!